Odpovědné údaje nejsou k dispozici.
Beretta Model 1935 je kompaktní samonabíjecí pistole, která byla vyvinuta pro italské námořnictvo a letectvo, ale během druhé světové války se stala populární i u německých jednotek. Vychází z úspěšného modelu 1934, oproti kterému využívá civilnější a v té době velmi rozšířenou ráži 7,65 mm Browning (.32 ACP).
Zbraň se vyznačuje typickým designem Beretty s otevřeným závěrem, což napomáhá spolehlivému vyhazování prázdných nábojnic a ochlazování hlavně. Jde o celoocelovou konstrukci s jednoduchým dynamickým závěrem a jednočinným spoušťovým mechanismem (SA). Typickým prvkem je zásobník s "ostruhou" pro lepší oporu malíčku.
Tento konkrétní kus je v **použitém stavu**, což mu dodává autentickou patinu. Je ideální volbou pro sběratele historických zbraní nebo pro milovníky klasické italské školy, kteří ocení mechanickou odolnost a nadčasovou ergonomii.
| Technická specifikace Beretta M35 | |
|---|---|
| Zbraň dle CRZ | Pistole samonabíjecí |
| Ráže | 7,65 mm Browning / .32 ACP |
| Kapacita zásobníku | 8 nábojů |
| Délka hlavně | 88 mm |
| Celková délka | 150 mm |
| Hmotnost | cca 660 g |
| Spoušťový mechanismus | SA (Single Action) |
| Stav zbraně | Použitá, sběratelská |
Obsah balení: Pistole, 1x zásobník.
Naši poradci a znalci sortimentu zbraní jsou připraveni odpovídat na Vaše dotazy (Po–Pá, 8–18 hod).Zeptejte se na co potřebujete, odpovíme co nejdříve.
Texty od zákazníků v poradně odrážejí výhradně názory a stanoviska zákazníků. Společnost CB SERVIS CENTRUM s.r.o. texty zákazníků předem neschvaluje ani neověřuje.
Zatím zde nejsou žádné dotazy. Buďte první, kdo se zeptá!