Odpovědné údaje nejsou k dispozici.
Originální servisní sada od německé zbrojovky Carl Walther GmbH. Tento set je nezbytným nástrojem pro každého majitele pistole Walther, který potřebuje provést korekci výškového nástřelu zbraně nebo nahradit poškozenou mušku.
Mušky jsou opatřeny kontrastní bílou tečkou pro rychlé a intuitivní zamíření. Díky široké škále velikostí v jednom balení můžete přesně doladit soustřel zbraně podle vašich individuálních potřeb a použitého střeliva.
Výměna mušky je díky přiloženému klíči velmi jednoduchá a nevyžaduje odborný puškařský zásah. Originální díly Walther zaručují stoprocentní kompatibilitu a vysokou kvalitu použitého polymeru.
Hledáte jiné náhradní díly pro váš Walther? Kompletní rozkresy zbraní naleznete ZDE.
| Značka/ model: | Walther P99 / PPQ |
|---|
| Značka/ model: | Walther P99 |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Walther P99 |
|---|
| Délka hlavně: | 4" |
|---|---|
| Model zbraně: | P99 AS |
| Ráže: | 9 mm Luger |
| Délka hlavně: | 3,2" |
|---|---|
| Model zbraně: | PPS |
| Ráže: | 9 mm Luger |
Naši poradci a znalci sortimentu zbraní jsou připraveni odpovídat na Vaše dotazy (Po–Pá, 8–18 hod).Zeptejte se na co potřebujete, odpovíme co nejdříve.
Texty od zákazníků v poradně odrážejí výhradně názory a stanoviska zákazníků. Společnost CB SERVIS CENTRUM s.r.o. texty zákazníků předem neschvaluje ani neověřuje.
Zatím zde nejsou žádné dotazy. Buďte první, kdo se zeptá!