Mírne konická hlaven pro karabiny AR-9 v ráži 9 mm Luger od renomovaného výrobce Faxon Firearms.
Vyobrazený hlavní díl není dosud oznacen platnou zkušební a overovací znackou CIP, nebot je urcen pro stavbu kompletní zbrane, jež bude následne oznacena jako celek.
V prípade porízení tohoto hlavního dílu samostatne je treba k uvedené cene pripocíst náklady na predložení dílu na zkušebnu a jeho oznacení overovací znackou CIP ve výši 1200,- Kc.
Hlavne Faxon jsou vyrábené prímo v Cincinnati v Ohiu.
Jsou plne odlehcené, testované na vzduchu a s 11stupnovou tercovou korunkou, která zajištuje vynikající presnost.
Kvalita je do hlavní Faxon vnášena od samého pocátku výrobního procesu.
Pocínaje nejlepšími materiály = bud certifikovanou ocelí 4150 Mil-Spec, nebo nerezovou ocelí 416-R.
Odtud každá hlaven prochází sérií testu pri každé operaci, dokud není dokoncena v nitridu a finálne zkontrolována.
Všechny hlavne jsou individuálne kontrolovány pomocí presných meridel PTG.
| Kód produktu: | FAX 15A910N10NLQ-No-SN |
|---|
| Značka/ model: | Faxon Light Tapered |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger |
| Typ střely: | FMJ |
|---|---|
| Hmotnost střely gramy / grainy: | 8,03 / 124 |
| Ráže: | 9 mm Luger |
| Délka (mm): | 31 |
|---|---|
| Výška (mm): | 40 |
| Šírka (mm): | 207 |
| Kapacita zásobníku (pocet náb.): | 32 |
| Ráže: | 9 mm Luger / 9 × 19 mm |
| Zbraň/model: | Glock 17, 18, 19, 19x, 26, 34 a 45 |
| Šírka (mm): | 31 |
|---|---|
| Výška (mm): | 31 |
| Délka (mm): | 108 |
| Materiál: | AL 6061 |
| Ráže: | 9 mm Luger |
| Šírka (mm): | 35 |
|---|---|
| Výška (mm): | 35 |
| Délka (mm): | 108 |
| Materiál: | AL 6061 |
| Ráže: | 9 mm Luger |
| Značka/ model: | SPHINX |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
Naši poradci a znalci sortimentu zbraní jsou připraveni odpovídat na Vaše dotazy (Po–Pá, 8–18 hod).Zeptejte se na co potřebujete, odpovíme co nejdříve.
Texty od zákazníků v poradně odrážejí výhradně názory a stanoviska zákazníků. Společnost CB SERVIS CENTRUM s.r.o. texty zákazníků předem neschvaluje ani neověřuje.
Zatím zde nejsou žádné dotazy. Buďte první, kdo se zeptá!