| Typ / označení střely: | MEGA - SP (Soft Point) |
|---|---|
| Ráže střely: | 7,62 mm (.308) |
| Hmotnost střely: | 12 g (185 grainů) |
| Oznacení strely / Typ: | SCENAR - OTM (Open Tip Match) |
|---|---|
| Hmotnost strely: | 11,7 g (180 grains) |
| Ráže střely: | 7 mm (.284) |
| Hmotnost strely: | 5 g (77 grains) |
|---|---|
| Oznacení strely / Typ: | SCENAR-L (OTM) |
| Ráže střely: | 5.69 mm (.224) |
| Oznacení strely / Typ: | FMJBT (Full Metal Jacket Boat Tail) |
|---|---|
| Hmotnost strely: | 9,3 g (144 grains) |
| Ráže střely: | 6.5 mm (.264) |
| Hmotnost strely: | 12 g (185 grains) |
|---|---|
| Oznacení strely / Typ: | SCENAR - OTM (Open Tip Match) |
| Ráže střely: | 7,62 mm (.308) |
| Oznacení strely / Typ: | SCENAR - OTM (Open Tip Match) |
|---|---|
| Hmotnost strely: | 8,8 g (136 grains) |
| Ráže střely: | 6.5 mm (.264) |
| Ráže střely: | 7,62 mm (.308) |
|---|---|
| Oznacení strely / Typ: | SCENAR - OTM (Open Tip Match) |
| Hmotnost strely: | 10,1 g (155 grains) |
| Oznacení strely / Typ: | FMJBT (Full Metal Jacket Boat Tail) |
|---|---|
| Hmotnost strely: | 9,3 g (144 grains) |
| Ráže střely: | 6.5 mm (.264) |
| Ráže střely: | 8,61 (.338) |
|---|---|
| Oznacení strely / Typ: | FMJBT (Full Metal Jacket Boat Tail) |
| Hmotnost strely: | 16,2 g (250 grains) |
| Hmotnost střely: | 10,1 G (156 grainů) |
|---|---|
| Typ / označení střely: | MEGA - SP (Soft Point) |
| Ráže střely: | 6.5 mm (.264) |
| Ráže střely: | 7,62 mm (.308) |
|---|---|
| Oznacení strely / Typ: | MEGA - SP (Soft Point) |
| Hmotnost strely: | 13 g (200 grains) |
| Ráže střely: | 7.62 mm (.310) |
|---|---|
| Oznacení strely / Typ: | FMJBT (Full Metal Jacket Boat Tail) |
| Hmotnost strely: | 13 g (200 grains) |
| Ráže střely: | 7,62 mm (.308) |
|---|---|
| Oznacení strely / Typ: | SCENAR - OTM (Open Tip Match) |
| Hmotnost strely: | 10,1 g (155 grains) |
| Hmotnost strely: | 11 g (170 grains) |
|---|---|
| Ráže střely: | 7,62 mm (.308) |
| Oznacení strely / Typ: | NATURALIS - CEX (Controled Expansion) |
| Ráže střely: | 7,62 mm (.308) |
|---|---|
| Oznacení strely / Typ: | CUTTING EDGE - OTCE (Open Tip Cutting Edge) |
| Hmotnost strely: | 6,5 g (100 grains) |
| Ráže střely: | 8,61 (.338) |
|---|---|
| Oznacení strely / Typ: | LOCK BASE - FMJBT (Full Metal Jacket Boat Tail) |
| Hmotnost strely: | 16,2 g (250 grains) |
| Oznacení strely / Typ: | FMJ (Full Metal Jacket) |
|---|---|
| Hmotnost strely: | 6,5 g (100 grains) |
| Ráže střely: | 6.5 mm (.264) |
| Oznacení strely / Typ: | SCENAR - OTM (Open Tip Match) |
|---|---|
| Hmotnost strely: | 9,7 g (150 grains) |
| Ráže střely: | 7 mm (.284) |
| Hmotnost strely: | 10,85 g (167 grains) |
|---|---|
| Oznacení strely / Typ: | SCENAR - OTM (Open Tip Match) |
| Ráže střely: | 7,62 mm (.308) |
| Oznacení strely / Typ: | SP (Soft Point) |
|---|---|
| Hmotnost strely: | 3,6 g (55 grains) |
| Ráže střely: | 5.69 mm (.224) |
| Hmotnost střely: | 11,3 g (175 grainů) |
|---|---|
| Typ / označení střely: | MaxRange Target |
| Ráže střely: | 7,62 mm (.308) |
| Hmotnost střely: | 11,3 g (175 grainů) |
|---|---|
| Typ / označení střely: | MaxRange Target |
| Ráže střely: | 7,62 mm (.308) |
| Ráže střely: | .30 (.308) |
|---|---|
| Oznacení strely / Typ: | Hybrid Target |
| Hmotnost strely: | 13,93g / 215gr |
| Ráže střely: | .30 (.308) |
|---|---|
| Oznacení strely / Typ: | LR Hybrid Target |
| Hmotnost strely: | 13,48g / 208gr |
| Ráže střely: | .30 (.308) |
|---|---|
| Oznacení strely / Typ: | Hybrid Target |
| Hmotnost strely: | 12g / 185gr |
| Ráže střely: | 6,86mm (.270) |
|---|---|
| Oznacení strely / Typ: | VLD Hunting |
| Hmotnost strely: | 9,1g / 140gr |
| Hmotnost strely: | 11,7g / 180gr |
|---|---|
| Ráže střely: | 7 mm (.284) |
| Ráže střely: | 9,3 mm (.366) |
|---|---|
| Oznacení strely / Typ: | OT (Open Tip) |
| Hmotnost strely: | 12 g (185 grains) |
| Oznacení strely / Typ: | OT (Open Tip) |
|---|---|
| Hmotnost strely: | 7,8 g (120 grains) |
| Ráže střely: | 8 mm (.323) |
| Oznacení strely / Typ: | OT (Open Tip) |
|---|---|
| Hmotnost strely: | 7,8 g (120 grains) |
| Ráže střely: | 8 mm (.323) |
| Oznacení strely / Typ: | FMJ |
|---|---|
| Hmotnost strely: | 3,6 g (55 grains) |
| Ráže střely: | 5.69 mm (.224) |
| Oznacení strely / Typ: | FMJ |
|---|---|
| Hmotnost strely: | 3,6 g (55 grains) |
| Ráže střely: | 5.69 mm (.224) |
| Oznacení strely / Typ: | NATURALIS - CEX (Controled Expansion) |
|---|---|
| Hmotnost strely: | 3,6 g (55 grains) |
| Ráže střely: | 5.69 mm (.224) |
| Oznacení strely / Typ: | NATURALIS - CEX (Controled Expansion) |
|---|---|
| Hmotnost strely: | 10,1 g (155 grains) |
| Ráže střely: | 7 mm (.284) |
| Hmotnost strely: | 6,8 g (105 grains) |
|---|---|
| Oznacení strely / Typ: | Scenar-L |
| Ráže střely: | 6 mm (.243) |
| Ráže střely: | 7,62 mm (.308) |
|---|---|
| Oznacení strely / Typ: | SUBSONIC - FMJBT (Full Metal Jacket Boat Tail) |
| Hmotnost strely: | 13 g (200 grains) |
| Oznacení strely / Typ: | SCENAR - OTM (Open Tip Match) |
|---|---|
| Hmotnost strely: | 8 g (123 grains) |
| Ráže střely: | 6.5 mm (.264) |
| Oznacení strely / Typ: | SCENAR - OTM (Open Tip Match) |
|---|---|
| Hmotnost strely: | 7,8 g (120 grains) |
| Ráže střely: | 6.5 mm (.264) |
| Oznacení strely / Typ: | SCENAR - OTM (Open Tip Match) |
|---|---|
| Hmotnost strely: | 6,5 g (100 grains) |
| Ráže střely: | 6.5 mm (.264) |
| Oznacení strely / Typ: | NATURALIS - CEX (Controled Expansion) |
|---|---|
| Hmotnost strely: | 11,7 g (180 grains) |
| Ráže střely: | 8 mm (.323) |