Odpovědné údaje nejsou k dispozici.

Strela typu Scenar LockBase je patentovaná inovace firmy Lapua. Kombinuje FMJ (celoplášt) se speciálním designem spodní cásti strely LockBase.
Tato strela je vhodná pro strední a dlouhé vzdálenosti a má cenné uplatnení ve sportovní strelbe, stejne jako ve vojenském a policejním použití.
Balení: 500 ks v kartonové krabici a plastovém sácku.
Kód produktu: LAP 4HL8012
| Kód produktu: | LAP 4HL8012 |
|---|---|
| Výrobce: | LAPUA |
| Ráže střely: | 8,61 (.338) |
|---|---|
| Oznacení strely / Typ: | FMJBT (Full Metal Jacket Boat Tail) |
| Hmotnost strely: | 16,2 g (250 grains) |
| Ráže střely: | 8,61 (.338) |
|---|---|
| Oznacení strely / Typ: | SCENAR - OTM (Open Tip Match) |
| Hmotnost strely: | 19,44 g (300 grains) |
| Ráže nábojnice: | 8.61 mm (.338) |
|---|---|
| Urcení nábojnice / Typ: | .338 Lapua Mag. / Boxer |
| Typ střely: | NATURALIS |
|---|---|
| Ráže: | 338 Lapua Magnum |
| Hmotnost střely gramy / grainy: | 15 / 231 |
Naši poradci a znalci sortimentu zbraní jsou připraveni odpovídat na Vaše dotazy (Po–Pá, 8–18 hod).Zeptejte se na co potřebujete, odpovíme co nejdříve.
Texty od zákazníků v poradně odrážejí výhradně názory a stanoviska zákazníků. Společnost CB SERVIS CENTRUM s.r.o. texty zákazníků předem neschvaluje ani neověřuje.
Zatím zde nejsou žádné dotazy. Buďte první, kdo se zeptá!