| Hmotnost střely: | 10,7 g (165 grainů) |
|---|---|
| Typ / označení střely: | TRX |
| Ráže střely: | 7,62 mm (.308) |
| Typ / označení střely: | TRX |
|---|---|
| Ráže střely: | 7,62 mm (.308) |
| Hmotnost střely: | 9,7 g (150 grainů) |
| Hmotnost střely: | 7,8 g (120 grainů) |
|---|---|
| Typ / označení střely: | TRX |
| Ráže střely: | 6.5 mm (.264) |
| Zápalka: | LRP (velká pušková) |
|---|---|
| Ráže nábojnice: | .300 WSM, 7.62 mm (.308) |
| Zápalka: | LRP (velká pušková) |
|---|---|
| Ráže nábojnice: | .300 PRC, 7.62 mm (.308) |
| Zápalka: | LRP (velká pušková) |
|---|---|
| Ráže nábojnice: | .300 Win Mag., 7.62 mm (.308) |
| Zápalka: | LRP (velká pušková) |
|---|---|
| Ráže nábojnice: | 6.5 PRC, 6.5 mm (.264) |
| Zápalka: | LRP (velká pušková) |
|---|---|
| Ráže nábojnice: | 6.5 Creedmoor |
| Zápalka: | LRP (velká pušková) |
|---|---|
| Ráže nábojnice: | .300 Norma Mag. |
| Zápalka: | LRP (velká pušková) |
|---|---|
| Ráže nábojnice: | 7x65R, 7 mm (.284) |
| Typ / označení střely: | LWC |
|---|---|
| Ráže střely: | .32 S&W Long WC |
| Hmotnost střely: | 6,35 g (98 grainů) |
| Zápalka: | LRP (velká pušková) |
|---|---|
| Ráže nábojnice: | .243 Win. |
| Zápalka: | SRP (malá pušková) |
|---|---|
| Ráže nábojnice: | .308 Win. Palma |
| Zápalka: | LRP (velká pušková) |
|---|---|
| Ráže nábojnice: | 6.5×55 Swedish, 6.5 mm (.264) |
| Typ / označení střely: | MEGA - SP (Soft Point) |
|---|---|
| Ráže střely: | 7,62 mm (.308) |
| Hmotnost střely: | 9,7 g (150 grainů) |
| Zápalka: | SRP (malá pušková) |
|---|---|
| Ráže nábojnice: | 6 mm Creedmoor |
| Typ / označení střely: | MEGA - SP (Soft Point) |
|---|---|
| Ráže střely: | 7,62 mm (.308) |
| Hmotnost střely: | 12 g (185 grainů) |
| Zápalka: | SRP (malá pušková) |
|---|---|
| Ráže nábojnice: | .220 Russian |
| Zápalka: | LRP (velká pušková) |
|---|---|
| Ráže nábojnice: | .30-06 Springfield |
| Hmotnost střely: | 10,1 G (156 grainů) |
|---|---|
| Typ / označení střely: | MEGA - SP (Soft Point) |
| Ráže střely: | 6.5 mm (.264) |
| Typ / označení střely: | LWC |
|---|---|
| Hmotnost střely: | 5,35 (83 grainů) |
| Ráže střely: | .32 S&W Long WC |
| Hmotnost střely: | 13 g (200 grainů) |
|---|---|
| Typ / označení střely: | MEGA - SP (Soft Point) |
| Ráže střely: | 7,62 mm (.308) |
| Zápalka: | LRP (velká pušková) |
|---|---|
| Ráže nábojnice: | .308 Win. |
| Hmotnost střely: | 11,3 g (175 grainů) |
|---|---|
| Typ / označení střely: | MaxRange Target |
| Ráže střely: | 7,62 mm (.308) |
| Hmotnost střely: | 11,3 g (175 grainů) |
|---|---|
| Typ / označení střely: | MaxRange Target |
| Ráže střely: | 7,62 mm (.308) |
| Zápalka: | LRP (velká pušková) |
|---|---|
| Ráže nábojnice: | 7mm PRC, 7 mm (.284) |
| Zápalka: | SRP (malá pušková) |
|---|---|
| Ráže nábojnice: | 6 mm B.R. Norma, 6 mm (.243) |