Odpovědné údaje nejsou k dispozici.
Střely Berger Hybrid Target Rifle využívají špickový hybridní typ, který kombinuje „tangent/sekant“ konstrukci pro optimalizaci účinnosti, snížení snosu větrem a minimalizují citlivost na hloubku osazení střely v nábojnici.
Hybrid Target Rifle jsou střely oblíbené u špičkových střelců a osvědčené na soutěžích střelby na dlouhé vzdálenosti.
Dokonalá konstrukce pláště J4, splňuje náročné výrobní tolerance střel Berger.
Balističtí konstruktéři spolecnosti Berger využili své mimořádné odborné znalosti a zkombinovali vhodné tvary pro optimální přesnost a výkon.
Balení: 100 ks
Walt Berger se většinu svého dospělého života věnoval soutěžní střelbě v disciplíně Benchrest.
Když zjistil, že střely dostupné v běžném prodeji nesplňují jeho očekávání ohledně kvality, rozhodl se, že dokáže vyrobit přesnější střely, než jaké by mohl koupit.
Walt začal vyrábět vlastní střely a jejich kvalitu potvrdil vítězstvím v soutěžích, díky čemuž si nakonec vysloužil místo v síni slávy střelců Benchrestu.
Ostatní střelci Benchrestu si všimli jeho úspěchu a požádali ho, aby vyráběl střely i pro ně.
David Hamilton, Waltův vnuk a vedoucí závodu společnosti Berger vyrábějící v USA v kvalitě, kterou ve fabrice považují za „True Match Grade“.
To znamená, že naše výrobky prokázaly svou vítěznou formu na národních i mezinárodních soutěžích v různých střeleckých disciplínách.
| Kód produktu: | BRGR 26414 |
|---|---|
| Výrobce: | BERGER |
| Hmotnost střely: | 9,1 g (140 gainů) |
|---|---|
| Typ / označení střely: | Hybrid Target |
| Ráže střely: | 6.5 mm (.264) |
| Průměr střely: | 6.71 mm (.264'') |
|---|---|
| Ráže střely: | 6.5 mm (.264) |
| Typ / označení střely: | MaxRange Target |
| Hmotnost střely: | 9,3 g (144 grainů) |
| Průměr střely: | 6.71 mm (.264'') |
|---|---|
| Typ / označení střely: | Scenar-L |
| Ráže střely: | 6.5 mm (.264) |
| Hmotnost střely: | 7,8 g (120 grainů) |
| Průměr střely: | 6.71 mm (.264'') |
|---|---|
| Typ / označení střely: | Scenar-L |
| Ráže střely: | 6.5 mm (.264) |
| Hmotnost střely: | 7,8 g (120 grainů) |
| Oznacení strely / Typ: | SCENAR - OTM (Open Tip Match) |
|---|---|
| Hmotnost strely: | 7 g (108 grains) |
| Ráže střely: | 6.5 mm (.264) |
| Oznacení strely / Typ: | SCENAR - OTM (Open Tip Match) |
|---|---|
| Hmotnost strely: | 7 g (108 grains) |
| Ráže střely: | 6.5 mm (.264) |
| Zápalka: | LRP (velká pušková) |
|---|---|
| Ráže nábojnice: | 6.5 PRC, 6.5 mm (.264) |
| Zápalka: | LRP (velká pušková) |
|---|---|
| Ráže nábojnice: | 6.5 Creedmoor |
| Zápalka: | LRP (velká pušková) |
|---|---|
| Ráže nábojnice: | 6.5×55 Swedish, 6.5 mm (.264) |
| Urcení nábojnice / Typ: | 6.5 Grendel / Boxer |
|---|---|
| Ráže nábojnice: | 6.5 mm (.264) |
| Urcení nábojnice / Typ: | 6.5 x 47 Lapua / Boxer |
|---|---|
| Ráže nábojnice: | 6.5 mm (.264) |
Naši poradci a znalci sortimentu zbraní jsou připraveni odpovídat na Vaše dotazy (Po–Pá, 8–18 hod).Zeptejte se na co potřebujete, odpovíme co nejdříve.
Texty od zákazníků v poradně odrážejí výhradně názory a stanoviska zákazníků. Společnost CB SERVIS CENTRUM s.r.o. texty zákazníků předem neschvaluje ani neověřuje.
Zatím zde nejsou žádné dotazy. Buďte první, kdo se zeptá!