Odpovědné údaje nejsou k dispozici.

Strely Lapua Soft Point. Ideální strela pro lov drobné zvere. Nejduležitejší vlastností je presnost a rychlá deformace strely. Lovec se muže vždy spolehnout na jeho okamžitou brzdnou sílu. Strely Lapua – svetove proslulá znacka pro svoji mimorádnou a stálou kvalitu. Strely Lapua se používají v nejvyšších soutežích ve sportovní strelbe, pri loveckých dobrodružstvích, stejne jako pri prosazování práva. Strely Lapua jsou prakticky vyrábeny rucne. Vysoká kvalita je zarucena peclivým výberem nejvhodnejších vstupních surovin, nejmodernejším technologickým zpracováním a permanentní kontrolou v procesu výroby. Dukazem výjimecnosti jsou dosažené rekordy a získané zlaté medaile na svetových streleckých soutežích.
Tradice, zkušenosti a neustálá snaha k vetší dokonalosti produkce, vede k dalšímu vývoji a zlepšením. Dukazem je napríklad nabídka bezolovnatých strel tretí generace Naturalis®, nebo vyslyšením požadavku spotrebitelu pro nejvyšší kvalitu strel Scenar-L pro prebíjení.
Balení: 100 ks (v plastové krabici).
Kód produktu: LAP 4PL5006
| Kód produktu: | LAP 4PL5006 |
|---|---|
| Výrobce: | LAPUA |
| Oznacení strely / Typ: | SP (Soft Point) |
|---|---|
| Hmotnost strely: | 3,6 g (55 grains) |
| Ráže střely: | 5.69 mm (.224) |
| Oznacení strely / Typ: | NATURALIS - CEX (Controled Expansion) |
|---|---|
| Hmotnost strely: | 3,6 g (55 grains) |
| Ráže střely: | 5.69 mm (.224) |
| Hmotnost strely: | 4,5 g (69 grains) |
|---|---|
| Oznacení strely / Typ: | SCENAR-L (OTM) |
| Ráže střely: | 5.69 mm (.224) |
Naši poradci a znalci sortimentu zbraní jsou připraveni odpovídat na Vaše dotazy (Po–Pá, 8–18 hod).Zeptejte se na co potřebujete, odpovíme co nejdříve.
Texty od zákazníků v poradně odrážejí výhradně názory a stanoviska zákazníků. Společnost CB SERVIS CENTRUM s.r.o. texty zákazníků předem neschvaluje ani neověřuje.
Zatím zde nejsou žádné dotazy. Buďte první, kdo se zeptá!