Odpovědné údaje nejsou k dispozici.

Strely Lapua Naturalis® jsou na trhu od roku 2002 a nyní prezentují tretí generaci bezolovnatých loveckých strel. Použití mají tak i v honebních revírech, kde jsou zakázány strely s oloveným jádrem.
Nový design Naturalis® používá nejmodernejší technologie k vytvorení konzistentní a kontrolované expanze. Konstrukce polymerového ventilu využívá hydraulické síly k vytvorení optimální deformace. Unikátní design medené strely a polymerové špicky vytvárí pevnou a témer nerozbitnou konstrukci. Proces deformace zacíná ihned po nárazu. Ventilem na špicce strely se deformace rozširuje symetricky a bez fragmentace. Strela Lapua Naturalis® si po zásahu zachová 100% své hmotnosti. Energie a proces expanze snižuje riziko zranení nebo prodloužení utrpení zvírete. Zásah minimalizuje ztrátu masa. Zustane jen cistá rána. Strela Lapua Naturalis® má uplatnení pri lovu zvere všech velikostí – od ptáku a lišek až po divocáka, jelena nebo medveda.
Balení: 50 ks (v plastové krabici).
Kód produktu: LAP NPL5001
Balistické hodnoty komponentu LAPUA.

| Kód produktu: | LAP NPL5001 |
|---|---|
| Výrobce: | LAPUA |
| Hmotnost strely: | 3,6 g (55 grains) |
|---|---|
| Ráže střely: | 5.69 mm (.224) |
| Oznacení strely / Typ: | NATURALIS - CEX (Controled Expansion) |
| Hmotnost strely: | 3,6 g (55 grains) |
|---|---|
| Ráže střely: | 5.69 mm (.224) |
| Oznacení strely / Typ: | SP (Soft Point) |
| Typ střely: | NATURALIS |
|---|---|
| Hmotnost střely gramy / grainy: | 9,1 / 140 |
| Ráže: | 6,5 × 55 SE |
| Ráže: | 30-06 Springfield |
|---|---|
| Typ střely: | NATURALIS |
| Hmotnost střely gramy / grainy: | 11 / 170 |
Naši poradci a znalci sortimentu zbraní jsou připraveni odpovídat na Vaše dotazy (Po–Pá, 8–18 hod).Zeptejte se na co potřebujete, odpovíme co nejdříve.
Texty od zákazníků v poradně odrážejí výhradně názory a stanoviska zákazníků. Společnost CB SERVIS CENTRUM s.r.o. texty zákazníků předem neschvaluje ani neověřuje.
Zatím zde nejsou žádné dotazy. Buďte první, kdo se zeptá!