Odpovědné údaje nejsou k dispozici.

Strely Lapua Ful Metal Jacket. Strely Lapua FMJ zarucují výkon a spolehlivost. Celopláštová strela FMJ je vhodná pro cvicnou strelbu, souteže nebo pro skutecné lovecké situace. Výkon strel Lapua FMJ je vždy konzistentní.. Strely Lapua jsou prakticky vyrábeny rucne. Vysoká kvalita je zarucena peclivým výberem nejvhodnejších vstupních surovin, nejmodernejším technologickým zpracováním a permanentní kontrolou v procesu výroby. Dukazem výjimecnosti jsou dosažené rekordy a získané zlaté medaile na svetových streleckých soutežích.
Tradice, zkušenosti a neustálá snaha k vetší dokonalosti produkce, vede k dalšímu vývoji a zlepšením. Dukazem je napríklad nabídka bezolovnatých strel tretí generace Naturalis®, nebo vyslyšením požadavku spotrebitelu pro nejvyšší kvalitu strel Scenar-L pro prebíjení.
Balení: 100 ks (v plastovém sácku).
Kód produktu: LAP 4HL5017
| Kód produktu: | LAP 4HL5017 |
|---|---|
| Výrobce: | LAPUA |
| Oznacení strely / Typ: | FMJ |
|---|---|
| Hmotnost strely: | 3,6 g (55 grains) |
| Ráže střely: | 5.69 mm (.224) |
| Oznacení strely / Typ: | NATURALIS - CEX (Controled Expansion) |
|---|---|
| Hmotnost strely: | 3,6 g (55 grains) |
| Ráže střely: | 5.69 mm (.224) |
| Hmotnost strely: | 4,5 g (69 grains) |
|---|---|
| Oznacení strely / Typ: | SCENAR-L (OTM) |
| Ráže střely: | 5.69 mm (.224) |
| Oznacení strely / Typ: | FMJ |
|---|---|
| Hmotnost strely: | 3,6 g (55 grains) |
| Ráže střely: | 5.69 mm (.224) |
Naši poradci a znalci sortimentu zbraní jsou připraveni odpovídat na Vaše dotazy (Po–Pá, 8–18 hod).Zeptejte se na co potřebujete, odpovíme co nejdříve.
Texty od zákazníků v poradně odrážejí výhradně názory a stanoviska zákazníků. Společnost CB SERVIS CENTRUM s.r.o. texty zákazníků předem neschvaluje ani neověřuje.
Zatím zde nejsou žádné dotazy. Buďte první, kdo se zeptá!