| Technologie tlumiče: | Flow-trough (nízkotlaký) |
|---|---|
| Montážní rozhraní / závit: | BoreLock |
| Model tlumiče: | DUAL |
| Pro ráže do: | 223 Rem. (5,56x45) |
| Povrchová úprava: | FDE Cerakote |
| Technologie tlumiče: | Flow-trough (nízkotlaký) |
|---|---|
| Montážní rozhraní / závit: | BoreLock |
| Model tlumiče: | DUAL |
| Povrchová úprava: | Coyote Brown Cerakote |
| Pro ráže do: | 223 Rem. (5,56x45) |
| Technologie tlumiče: | Flow-trough (nízkotlaký) |
|---|---|
| Montážní rozhraní / závit: | BoreLock |
| Povrchová úprava: | černý Cerakote |
| Model tlumiče: | DUAL |
| Pro ráže do: | 223 Rem. (5,56x45) |
| Montážní rozhraní / závit: | BoreLock |
|---|---|
| Povrchová úprava: | Coyote Brown Cerakote |
| Technologie tlumiče: | Standard |
| Model tlumiče: | SL7 |
| Pro ráže do: | 338 Lapua Magnum |
| Montážní rozhraní / závit: | BoreLock |
|---|---|
| Povrchová úprava: | Coyote Brown Cerakote |
| Technologie tlumiče: | Standard |
| Pro ráže do: | 308 Win. (7,62x51) |
| Model tlumiče: | SL7 |
| Povrchová úprava: | černý Cerakote |
|---|---|
| Technologie tlumiče: | Standard |
| Model tlumiče: | SL7 |
| Pro ráže do: | 338 Lapua Magnum |
| Montážní rozhraní / závit: | M18x1 |
| Montážní rozhraní / závit: | BoreLock |
|---|---|
| Povrchová úprava: | černý Cerakote |
| Technologie tlumiče: | Standard |
| Model tlumiče: | SL4 |
| Pro ráže do: | 9 mm |
| Montážní rozhraní / závit: | BoreLock |
|---|---|
| Povrchová úprava: | černý Cerakote |
| Technologie tlumiče: | Standard |
| Model tlumiče: | SL7 |
| Pro ráže do: | 338 Lapua Magnum |
| Povrchová úprava: | černý Cerakote |
|---|---|
| Technologie tlumiče: | Standard |
| Model tlumiče: | SL6 |
| Pro ráže do: | 9 mm |
| Montážní rozhraní / závit: | M14x1 |
| Povrchová úprava: | černý Cerakote |
|---|---|
| Technologie tlumiče: | Standard |
| Model tlumiče: | SL4 |
| Pro ráže do: | 9 mm |
| Montážní rozhraní / závit: | M14x1 |
| Pro ráže do: | 300 AAC Blackout |
|---|---|
| Montážní rozhraní / závit: | BoreLock |
| Technologie tlumiče: | Standard |
| Povrchová úprava: | FDE Cerakote |
| Model tlumiče: | SL8 |
| Montážní rozhraní / závit: | BoreLock, M18x1 |
|---|---|
| Povrchová úprava: | černý Cerakote |
| Technologie tlumiče: | Standard |
| Pro ráže do: | 308 Win. (7,62x51) |
| Model tlumiče: | SL7 |
| Povrchová úprava: | černý Cerakote |
|---|---|
| Technologie tlumiče: | Standard |
| Pro ráže do: | 308 Win. (7,62x51) |
| Montážní rozhraní / závit: | M14x1 |
| Model tlumiče: | SL9 |
| Povrchová úprava: | černý Cerakote |
|---|---|
| Technologie tlumiče: | Standard |
| Pro ráže do: | 308 Win. (7,62x51) |
| Model tlumiče: | SL7 |
| Montážní rozhraní / závit: | 5/8"x24 UNEF |
| Povrchová úprava: | černý Cerakote |
|---|---|
| Technologie tlumiče: | Standard |
| Pro ráže do: | 308 Win. (7,62x51) |
| Model tlumiče: | SL7 |
| Montážní rozhraní / závit: | M15x1 |
| Povrchová úprava: | černý Cerakote |
|---|---|
| Technologie tlumiče: | Standard |
| Pro ráže do: | 308 Win. (7,62x51) |
| Model tlumiče: | SL7 |
| Montážní rozhraní / závit: | M14x1 |
| Povrchová úprava: | černý Cerakote |
|---|---|
| Technologie tlumiče: | Standard |
| Pro ráže do: | 308 Win. (7,62x51) |
| Model tlumiče: | SL7 |
| Montážní rozhraní / závit: | M18x1 |
| Pro ráže do: | 300 AAC Blackout |
|---|---|
| Povrchová úprava: | černý Cerakote |
| Technologie tlumiče: | Standard |
| Model tlumiče: | SL6 |
| Montážní rozhraní / závit: | 5/8"x24 UNEF |
| Povrchová úprava: | černý Cerakote |
|---|---|
| Technologie tlumiče: | Standard |
| Montážní rozhraní / závit: | 1/2"x36 |
| Model tlumiče: | SL6 |
| Pro ráže do: | 9 mm |
| Povrchová úprava: | černý Cerakote |
|---|---|
| Technologie tlumiče: | Standard |
| Model tlumiče: | SL4 |
| Pro ráže do: | 9 mm |
| Montážní rozhraní / závit: | M18x1 CZ |
| Povrchová úprava: | černý Cerakote |
|---|---|
| Technologie tlumiče: | Standard |
| Model tlumiče: | SL4 |
| Montážní rozhraní / závit: | 1/2"x36 |
| Pro ráže do: | 9 mm |
| Povrchová úprava: | černý Cerakote |
|---|---|
| Technologie tlumiče: | Standard |
| Model tlumiče: | SL4 |
| Montážní rozhraní / závit: | 1/2"x28 UNEF |
| Pro ráže do: | 9 mm |
| Povrchová úprava: | černý Cerakote |
|---|---|
| Technologie tlumiče: | Standard |
| Model tlumiče: | SL5 |
| Pro ráže do: | 308 Win. (7,62x51) |
| Montážní rozhraní / závit: | 5/8"x24 UNEF |
| Povrchová úprava: | černý Cerakote |
|---|---|
| Technologie tlumiče: | Standard |
| Model tlumiče: | SL5 |
| Pro ráže do: | 308 Win. (7,62x51) |
| Montážní rozhraní / závit: | M18x1 |
| Povrchová úprava: | černý Cerakote |
|---|---|
| Technologie tlumiče: | Standard |
| Model tlumiče: | SL5 |
| Pro ráže do: | 308 Win. (7,62x51) |
| Montážní rozhraní / závit: | M15x1 |
| Povrchová úprava: | černý Cerakote |
|---|---|
| Technologie tlumiče: | Standard |
| Pro ráže do: | 223 Rem. (5,56x45) |
| Montážní rozhraní / závit: | 1/2"x28 UNEF |
| Model tlumiče: | SL5 |
| Pro ráže do: | 300 AAC Blackout |
|---|---|
| Montážní rozhraní / závit: | BoreLock |
| Povrchová úprava: | černý Cerakote |
| Technologie tlumiče: | Standard |
| Model tlumiče: | SL8 |
| Montážní rozhraní / závit: | BoreLock, 5/8"x24 UNEF |
|---|---|
| Povrchová úprava: | černý Cerakote |
| Technologie tlumiče: | Standard |
| Pro ráže do: | 308 Win. (7,62x51) |
| Model tlumiče: | SL7 |
| Montážní rozhraní / závit: | BoreLock |
|---|---|
| Povrchová úprava: | černý Cerakote |
| Technologie tlumiče: | Standard |
| Pro ráže do: | 308 Win. (7,62x51) |
| Model tlumiče: | SL7 |
| Povrchová úprava: | černý Cerakote |
|---|---|
| Technologie tlumiče: | Standard |
| Montážní rozhraní / závit: | 3-Lug |
| Model tlumiče: | SL4 |
| Pro ráže do: | 9 mm |
| Montážní rozhraní / závit: | BoreLock, M18x1 |
|---|---|
| Povrchová úprava: | černý Cerakote |
| Technologie tlumiče: | Standard |
| Model tlumiče: | SL5 |
| Pro ráže do: | 308 Win. (7,62x51) |
| Montážní rozhraní / závit: | BoreLock |
|---|---|
| Povrchová úprava: | černý Cerakote |
| Technologie tlumiče: | Standard |
| Model tlumiče: | SL5 |
| Pro ráže do: | 308 Win. (7,62x51) |
| Montážní rozhraní / závit: | BoreLock, 5/8"x24 UNEF |
|---|---|
| Povrchová úprava: | černý Cerakote |
| Technologie tlumiče: | Standard |
| Model tlumiče: | SL5 |
| Pro ráže do: | 308 Win. (7,62x51) |
| Montážní rozhraní / závit: | BoreLock, 5/8"x24 UNEF |
|---|---|
| Povrchová úprava: | černý Cerakote |
| Technologie tlumiče: | Standard |
| Model tlumiče: | SL5 |
| Pro ráže do: | 308 Win. (7,62x51) |