| Model zbraně: | AR-15 |
|---|---|
| Ráže: | 223 Remington |
| Délka hlavně: | 7,5" |
| Model zbraně: | AR-9 |
|---|---|
| Délka hlavně: | 14,5" |
| Ráže: | 9 mm Luger |
| Model zbraně: | AR-9 |
|---|---|
| Délka hlavně: | 12,5" |
| Ráže: | 9 mm Luger |
| Model zbraně: | PDP Compact |
|---|---|
| Délka hlavně: | 4" |
| Ráže: | 9 mm Luger |
| Model zbraně: | PDP Compact |
|---|---|
| Délka hlavně: | 4" |
| Ráže: | 9 mm Luger |
| Model zbraně: | PDP Compact |
|---|---|
| Délka hlavně: | 4" |
| Ráže: | 9 mm Luger |
| Model zbraně: | PDP Full Size |
|---|---|
| Délka hlavně: | 4,5" |
| Ráže: | 9 mm Luger |
| Model zbraně: | PDP Full Size |
|---|---|
| Délka hlavně: | 4,5" |
| Ráže: | 9 mm Luger |
| Model zbraně: | PDP Full Size |
|---|---|
| Délka hlavně: | 4,5" |
| Ráže: | 9 mm Luger |
| Model zbraně: | PDP Full Size |
|---|---|
| Délka hlavně: | 5" |
| Ráže: | 9 mm Luger |
| Model zbraně: | PDP Full Size |
|---|---|
| Délka hlavně: | 5" |
| Ráže: | 9 mm Luger |
| Model zbraně: | PDP Full Size |
|---|---|
| Délka hlavně: | 5" |
| Ráže: | 9 mm Luger |
| Model zbraně: | PDP Compact |
|---|---|
| Délka hlavně: | 4,6" |
| Ráže: | 9 mm Luger |
| Model zbraně: | PDP Full Size |
|---|---|
| Délka hlavně: | 5,1" |
| Ráže: | 9 mm Luger |
| Ráže: | 7,5 x 55 Swiss |
|---|---|
| Délka hlavně: | 30" |
| Ráže: | 7,5 x 55 Swiss |
|---|---|
| Délka hlavně: | 26" |
| Ráže: | 7,5 x 55 Swiss |
|---|---|
| Délka hlavně: | 26" |
| Model zbraně: | Q4 / Q5 Steel Frame |
|---|---|
| Délka hlavně: | 5" |
| Ráže: | 9 mm Luger |
| Model zbraně: | AR-15 |
|---|---|
| Ráže: | 300 AAC Blackout |
| Délka hlavně: | 10,5" |
| Délka hlavně: | 12,5" |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger |
| Model zbraně: | PDP Compact |
|---|---|
| Délka hlavně: | 4" |
| Ráže: | 9 mm Luger |
| Model zbraně: | PDP Compact |
|---|---|
| Délka hlavně: | 5" |
| Ráže: | 9 mm Luger |
| Model zbraně: | PDP Full Size |
|---|---|
| Délka hlavně: | 5" |
| Ráže: | 9 mm Luger |
| Model zbraně: | PDP Full Size |
|---|---|
| Délka hlavně: | 4,5" |
| Ráže: | 9 mm Luger |
| Model zbraně: | PDP Full Size |
|---|---|
| Délka hlavně: | 4" |
| Ráže: | 9 mm Luger |
| Model zbraně: | AR-9 |
|---|---|
| Délka hlavně: | 8" |
| Ráže: | 9 mm Luger |
| Ráže: | 22 Long Rifle |
|---|---|
| Délka hlavně: | 3,42" |
| Model zbraně: | P22 |
| Ráže: | 22 Long Rifle |
|---|---|
| Délka hlavně: | 3,42" |
| Model zbraně: | P22 |
| Ráže: | 22 Long Rifle |
|---|---|
| Model zbraně: | PPQ |
| Délka hlavně: | 5" |
| Ráže: | 22 Long Rifle |
|---|---|
| Model zbraně: | PPQ |
| Délka hlavně: | 4,6" |
| Ráže: | 22 Long Rifle |
|---|---|
| Model zbraně: | PPQ |
| Délka hlavně: | 4" |
| Délka hlavně: | 3,5" |
|---|---|
| Model zbraně: | PK380 |
| Ráže: | 9 mm Browning / 380 Auto |
| Model zbraně: | AR-15 |
|---|---|
| Ráže: | 223 Remington |
| Délka hlavně: | 16" |
| Délka hlavně: | 4,5" |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger |
| Model zbraně: | PPQ |
|---|---|
| Délka hlavně: | 4" |
| Ráže: | 9 mm Luger |
| Ráže: | 22 Long Rifle |
|---|---|
| Délka hlavně: | 3,3" |
| Model zbraně: | PPK |
| Délka hlavně: | 3,3" |
|---|---|
| Model zbraně: | PPK |
| Ráže: | 9 mm Browning / 380 Auto |
| Délka hlavně: | 3,3" |
|---|---|
| Model zbraně: | PPK |
| Ráže: | 9 mm Browning / 380 Auto |