Odpovědné údaje nejsou k dispozici.
Vychází z "dospělé" verze PPQ M2 = tlačítkové vypouštění zásobníku, zvětšený záchyt závěru.
Závěr zbraně je odlehčený a vyrobený z kvalitní hliníkové slitiny. Je opatřen příčnými drážkami, které umožňují bezúroblémové natažení závěru i v rukavicích.
Stejně jako původní model, tak i tento má ergonomicky tvarovanou rukojeť v polymerovém rámu, která perfektně sedí v ruce.
Ovládací prvky pistole jsou většinou oboustranné včetně tlačítka pro vypouštění zásobníku, které jednoduše lze přestavět na druhou stranu rukojeti, čímž se pistole PPQ M2 .22LR stává ideální i pro levoruké střelce.
Muška je ocelová s bílou tečkou a hledí je stranově i výškově stavitelné.
Obvod rukojeti nelze měnit jako u verzí 9 mm Luger a 45 ACP. Velikostně odpovídají sestavě se zadním dílem rukojeti velikosti M.
Zásobník má standardně kapacitu 12 ran. K pistoli PPQ M2 .22LR je možné zakoupit zásobník s kapacitou 10 ran.
Menší ráže je výhodou především pro začínající střelce. Je cenově dostupnější a i příslušné střelivo se pohybuje v nižší cenové kategorii. Tělo pistole je kombinací polymeru a oceli.
| Technická specifikace: | |
|---|---|
| Zbraň dle CRZ | pistole samonabíjecí |
| Ráže | .22 l.r. |
| Kapacita zásobníku | 12 nábojů |
| Odpor spouště | 2200 g |
| Mířidla | ocelové + stavitelné hledí |
| Záměrná | 155 mm |
| Hlaveň | 100 mm / 4" |
| Rozměry (DxVxŠ) | 180/135/34 mm |
| Hmotnost s/bez zas. | 645 g / 585 g |
| Rail | Picatinny / MIL-STD-1913 |
Obsah balení: plastový kufřík, pistole, zásobník (12 nábojů), klíč krytky hlavně, montážní kolík, imbusový klíč na hledí
Produktový kód: WAL 2853272
| Kód produktu: | WAL 2853272 |
|---|---|
| Výrobce: | WALTHER |
| Ráže: | 22 Long Rifle |
|---|---|
| Model zbraně: | PPQ |
| Délka hlavně: | 4" |
| Šírka (mm): | 34 |
|---|---|
| Výška (mm): | 131 |
| Délka (mm): | 44 |
| Kapacita zásobníku (pocet náb.): | 12 |
| Značka/ model: | Walther PPQ M2 / Q4 / Q5 |
| Ráže: | 22 Long Rifle |
| Šírka (mm): | 31 |
|---|---|
| Výška (mm): | 131 |
| Délka (mm): | 44 |
| Kapacita zásobníku (pocet náb.): | 10 |
| Značka/ model: | Walther PPQ M2 / Q4 / Q5 |
| Ráže: | 22 Long Rifle |
| Délka (mm): | 14 |
|---|---|
| Výška (mm): | 9 |
| Šírka (mm): | 9 |
| Šírka (mm): | 17 |
|---|---|
| Výška (mm): | 8 |
| Délka (mm): | 23 |
| Značka/ model: | Walther PPQ M2 |
| Ráže: | 22 Long Rifle |
| Délka (mm): | 14 |
|---|---|
| Výška (mm): | 9 |
| Šírka (mm): | 9 |
| Šírka (mm): | 0 |
|---|---|
| Výška (mm): | 0 |
| Délka (mm): | 0 |
| Značka/ model: | Walther PPQ M2 |
| Ráže: | 22 Long Rifle |
Naši poradci a znalci sortimentu zbraní jsou připraveni odpovídat na Vaše dotazy (Po–Pá, 8–18 hod).Zeptejte se na co potřebujete, odpovíme co nejdříve.
Texty od zákazníků v poradně odrážejí výhradně názory a stanoviska zákazníků. Společnost CB SERVIS CENTRUM s.r.o. texty zákazníků předem neschvaluje ani neověřuje.
Zatím zde nejsou žádné dotazy. Buďte první, kdo se zeptá!