Odpovědné údaje nejsou k dispozici.
Ješte vetší plocha pro rychlé a presné prebíjení.
Vyrobeno z kvalitnícho hliníku s cernou eloxací povrchu.
Nelze použít s bežnými zásobníky s polymerovou botkou!
| Kód produktu: | WAL 2864398 |
|---|---|
| Výrobce: | WALTHER |
| Značka/ model: | Walther PDP Compact |
|---|
| Značka/ model: | Walther PDP C |
|---|---|
| Kapacita zásobníku (pocet náb.): | 18 |
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Walther PDP C |
|---|---|
| Kapacita zásobníku (pocet náb.): | 18 |
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Typ střely: | FMJ |
|---|---|
| Hmotnost střely gramy / grainy: | 8,03 / 124 |
| Ráže: | 9 mm Luger |
| Model zbraně: | PDP Compact |
|---|---|
| Délka hlavně: | 4" |
| Ráže: | 9 mm Luger |
| Model zbraně: | PDP Compact |
|---|---|
| Délka hlavně: | 5" |
| Ráže: | 9 mm Luger |
| Model zbraně: | PDP Compact |
|---|---|
| Délka hlavně: | 4" |
| Ráže: | 9 mm Luger |
| Model zbraně: | PDP Compact |
|---|---|
| Délka hlavně: | 4" |
| Ráže: | 9 mm Luger |
| Model zbraně: | PDP Compact |
|---|---|
| Délka hlavně: | 4" |
| Ráže: | 9 mm Luger |
Naši poradci a znalci sortimentu zbraní jsou připraveni odpovídat na Vaše dotazy (Po–Pá, 8–18 hod).Zeptejte se na co potřebujete, odpovíme co nejdříve.
Texty od zákazníků v poradně odrážejí výhradně názory a stanoviska zákazníků. Společnost CB SERVIS CENTRUM s.r.o. texty zákazníků předem neschvaluje ani neověřuje.
Zatím zde nejsou žádné dotazy. Buďte první, kdo se zeptá!