Odpovědné údaje nejsou k dispozici.
Pistolové náboje Magtech 9 mm Luger / 9x19 s celoplášťovou střelou FMJ (Full Metal Jacket) o hmotnosti 8,03 g / 124 gr jsou ideální volbou pro rekreační a cvičnou střelbu na terč.
Úsťová rychlost náboju Magtech 9 mm Luger (9B) je 338 m/s a úsťová energie 459 J.
Magtech = náboje špičkové kvality, stabilních výkonů a to vše za rozumnou cenu.
| 9B | rychlost (m/s) | energie (j) | trajektorie (cm) |
| úsťová | 338 | 459 | ----- |
| 50 m | 310 | 386 | - 5,9 |
| 100 m | 290 | 338 | -37,2 |
| délka testovací hlavně: 10,2 cm = 4" | |||
Balení: 50 ks nábojů
Střelivo kategorie S3.
Od svého vzniku v roce 1990 se Magtech stal jednou z nejúspěšnějších značek střeliva na světě.
Svou pověst si ve světe vybudoval na základě kvality, konzistence a spolehlivosti.
Magtech nabízí širokou škálu výrobku pro všechny potřeby sportovní střelby,sebeobrany a pro taktické a policejní aplikace.
Magtech je členem CBC Global Ammunition, holdingové společnosti pro několik renomovaných značek v odvětví malorážní munice, včetně CBC, Magtech, MEN a Sinterfire, stejně jako New Lachaussée a Fritz Werner – dvou mezinárodně uznávaných společností specializujících se na stroje pro výrobu munice.
| Kód produktu: | MAGT 10005661 |
|---|---|
| Výrobce: | MAGTECH |
| Typ střely: | FMJ |
|---|---|
| Hmotnost střely gramy / grainy: | 8,03 / 124 |
| Ráže: | 9 mm Luger |
| Úsťová rychlost (m/s) | 338 |
| Úsťová energie (j) | 459 |
| Model zbraně: | PDP Compact |
|---|---|
| Délka hlavně: | 4" |
| Ráže: | 9 mm Luger |
| Model zbraně: | PDP Compact |
|---|---|
| Délka hlavně: | 5" |
| Ráže: | 9 mm Luger |
| Model zbraně: | PDP Compact |
|---|---|
| Délka hlavně: | 4,6" |
| Ráže: | 9 mm Luger |
| Model zbraně: | PDP Full Size |
|---|---|
| Délka hlavně: | 4,5" |
| Ráže: | 9 mm Luger |
| Délka hlavně: | 3,2" |
|---|---|
| Model zbraně: | PPS |
| Ráže: | 9 mm Luger |
| Typ střely: | FMJ CEPP Extra |
|---|---|
| Hmotnost střely gramy / grainy: | 7,8 / 120 |
| Ráže: | 9 mm Luger |
Naši poradci a znalci sortimentu zbraní jsou připraveni odpovídat na Vaše dotazy (Po–Pá, 8–18 hod).Zeptejte se na co potřebujete, odpovíme co nejdříve.
Texty od zákazníků v poradně odrážejí výhradně názory a stanoviska zákazníků. Společnost CB SERVIS CENTRUM s.r.o. texty zákazníků předem neschvaluje ani neověřuje.
Zatím zde nejsou žádné dotazy. Buďte první, kdo se zeptá!