| Ráže: | 22 Long Rifle |
|---|---|
| Délka hlavně: | 4,25" |
| Ráže: | 22 Long Rifle |
|---|---|
| Délka hlavně: | 5" |
| Model zbraně: | PDP Full Size |
|---|---|
| Délka hlavně: | 4,5" |
| Ráže: | 9 mm Luger |
| Model zbraně: | PDP Full Size |
|---|---|
| Délka hlavně: | 4,5" |
| Ráže: | 9 mm Luger |
| Model zbraně: | AR-15 |
|---|---|
| Ráže: | 223 Remington |
| Délka hlavně: | 10,5" |
| Model zbraně: | AR-15 |
|---|---|
| Ráže: | 300 AAC Blackout |
| Délka hlavně: | 7,5" |
| Model zbraně: | AR-15 |
|---|---|
| Ráže: | 223 Remington |
| Délka hlavně: | 10,5" |
| Model zbraně: | AR-15 |
|---|---|
| Ráže: | 300 AAC Blackout |
| Délka hlavně: | 10,5" |
| Model zbraně: | AR-15 |
|---|---|
| Ráže: | 300 AAC Blackout |
| Délka hlavně: | 7,5" |
| Model zbraně: | PDP Steel Frame |
|---|---|
| Délka hlavně: | 4" |
| Ráže: | 9 mm Luger |
| Model zbraně: | PDP Full Size |
|---|---|
| Délka hlavně: | 5" |
| Ráže: | 9 mm Luger |
| Model zbraně: | PDP Steel Frame |
|---|---|
| Délka hlavně: | 4,5" |
| Ráže: | 9 mm Luger |
| Model zbraně: | PDP Steel Frame |
|---|---|
| Délka hlavně: | 5" |
| Ráže: | 9 mm Luger |
| Model zbraně: | P210 |
|---|---|
| Délka hlavně: | 4,7" |
| Ráže: | 9 mm Luger |
| Ráže: | 308 Winchester |
|---|---|
| Délka hlavně: | 26" |
| Ráže: | 223 Remington |
|---|---|
| Délka hlavně: | 16" |
| Ráže: | 22 Long Rifle |
|---|---|
| Délka hlavně: | 4,6" |
| Délka hlavně: | 4,8" |
|---|---|
| Ráže: | 5,7 x 28 mm |
| Délka hlavně: | 4,8" |
|---|---|
| Ráže: | 5,7 x 28 mm |
| Model zbraně: | CSP |
|---|---|
| Ráže: | 22 Long Rifle |
| Délka hlavně: | 5,9" |
| Model zbraně: | CSP |
|---|---|
| Ráže: | 22 Long Rifle |
| Délka hlavně: | 5,9" |
| Model zbraně: | PDP F-Series |
|---|---|
| Délka hlavně: | 4" |
| Ráže: | 9 mm Luger |
| Model zbraně: | PDP F-Series |
|---|---|
| Délka hlavně: | 3,5" |
| Ráže: | 9 mm Luger |
| Model zbraně: | PDP F-Series |
|---|---|
| Délka hlavně: | 3,5" |
| Ráže: | 9 mm Luger |
| Model zbraně: | PDP F-Series |
|---|---|
| Délka hlavně: | 4" |
| Ráže: | 9 mm Luger |
| Délka hlavně: | 4,8" |
|---|---|
| Ráže: | 5,7 x 28 mm |
| Šírka (mm): | 0 |
|---|---|
| Výška (mm): | 0 |
| Délka (mm): | 0 |
| Ráže: | 0 |
| Šírka (mm): | 0 |
|---|---|
| Výška (mm): | 0 |
| Délka (mm): | 0 |
| Ráže: | 0 |
| Délka hlavně: | 2" |
|---|---|
| Ráže: | 22 Long Rifle |
| Délka hlavně: | 2,5" |
|---|---|
| Ráže: | 22 Long Rifle |
| Délka hlavně: | 4,2" |
|---|---|
| Ráže: | 44 S&W Special |
| Délka hlavně: | 2,5" |
|---|---|
| Ráže: | 44 S&W Special |
| Délka hlavně: | 2" |
|---|---|
| Ráže: | 38 Special |
| Délka hlavně: | 2" |
|---|---|
| Ráže: | 38 Special |
| Délka hlavně: | 2" |
|---|---|
| Ráže: | 38 Special |
| Délka hlavně: | 2" |
|---|---|
| Ráže: | 38 Special |
| Délka hlavně: | 3" |
|---|---|
| Ráže: | 44 S&W Special |
| Model zbraně: | AR-15 |
|---|---|
| Ráže: | 223 Remington |
| Délka hlavně: | 6,75" |
| Model zbraně: | AR-15 |
|---|---|
| Ráže: | 223 Remington |
| Délka hlavně: | 6,75" |