Odpovědné údaje nejsou k dispozici.
Vratná pružina Walther 50 N pro Q4 a Q5 Steel Frame
Pro modely s ocelovým rámem.
Specifikace:
• pro pistole: Q4 a Q5 (ocelový rám)
• délka hlavne 4" + 5"
• ráže 9 mm Luger
| Kód produktu: | WAL 2841550 |
|---|---|
| Výrobce: | WALTHER |
| Délka (mm): | 77 |
|---|---|
| Výška (mm): | 12 |
| Šírka (mm): | 12 |
| Značka/ model: | Walther SF PPQ M2 / Q4 / Q5 |
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Walther Q5 MATCH SF |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Walther Q5, Q4, PPQ M2, SF |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Kapacita zásobníku (pocet náb.): | 17 |
|---|---|
| Délka (mm): | 127 |
| Výška (mm): | 38 |
| Šírka (mm): | 22 |
| Značka/ model: | Walther PPQ M2 / Q4 / Q5 |
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
Naši poradci a znalci sortimentu zbraní jsou připraveni odpovídat na Vaše dotazy (Po–Pá, 8–18 hod).Zeptejte se na co potřebujete, odpovíme co nejdříve.
Texty od zákazníků v poradně odrážejí výhradně názory a stanoviska zákazníků. Společnost CB SERVIS CENTRUM s.r.o. texty zákazníků předem neschvaluje ani neověřuje.
Zatím zde nejsou žádné dotazy. Buďte první, kdo se zeptá!