Odpovědné údaje nejsou k dispozici.
Originální vratná pružina pro všechny varianty pistole Walther PPQ / Q4 / Q5 Steel Frame.
Kompatibilní i s modely PPQ s polymerovým rámem.
Tato pružina je ovšem o cca 21 gramu težší než standardní pružina PPQ 48 N. (ocelové vs. plastové vedení pružiny).
| Kód produktu: | WAL 2841622 |
|---|---|
| Výrobce: | WALTHER |
| Značka/ model: | Walther SF PPQ M2 / Q4 / Q5 |
|---|---|
| Délka (mm): | 77 |
| Výška (mm): | 12 |
| Šírka (mm): | 12 |
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Walther Q5 MATCH SF |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Walther Q5, Q4, PPQ M2, SF |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Walther PPQ M2 / Q4 / Q5 |
|---|---|
| Kapacita zásobníku (pocet náb.): | 17 |
| Délka (mm): | 127 |
| Výška (mm): | 38 |
| Šírka (mm): | 22 |
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
Naši poradci a znalci sortimentu zbraní jsou připraveni odpovídat na Vaše dotazy (Po–Pá, 8–18 hod).Zeptejte se na co potřebujete, odpovíme co nejdříve.
Texty od zákazníků v poradně odrážejí výhradně názory a stanoviska zákazníků. Společnost CB SERVIS CENTRUM s.r.o. texty zákazníků předem neschvaluje ani neověřuje.
Zatím zde nejsou žádné dotazy. Buďte první, kdo se zeptá!