Odpovědné údaje nejsou k dispozici.
Model PPK/S je evolucí klasické pistole PPK a zachovává si nadčasové rysy, podstatu a eleganci původní konstrukce. Navíc disponuje prodlouženou rukojetí, která umožňuje vyšší kapacitu zásobníku (7 nábojů) a poskytuje lepší ergonomii pro střelce s větší dlaní.
Špičkové inovace společnosti Walther se dostávají do popředí zájmu právě u modelové řady PPK. V době svého vynálezu před více než 80 lety inspirovala zcela novou kategorii v oboru střelných zbraní, která je dnes všeobecně známá jako pistole pro skryté nošení.
Pistole PPK/S je komorována v ráži 9 mm Browning / .380 ACP a poskytuje veškerý výkon potřebný pro sebeobrannou pistoli, aniž by byla obětována na kritických funkcích. Je vybavena jednočinnou/dvoučinnou (SA/DA) spouští s manuální pojistkou na závěru, kterou poprvé představila právě společnost Walther. Nadčasový design a špičková konstrukce dělají z řady PPK skutečnou legendu, neodmyslitelně spjatou s filmovou sérií o agentovi 007, Jamesi Bondovi.
| Technická specifikace Walther PPK/S | |
|---|---|
| Zbraň dle CRZ | pistole samonabíjecí |
| Ráže | 9 mm Browning / .380 Auto |
| Rozměry (DxVxŠ) | 155 x 109 x 25 mm |
| Hlaveň | 3,3" / 84 mm |
| Hmotnost vč. zásobníku | 670 g |
| Kapacita zásobníku | 7 nábojů |
| Odpor spouště | 2800 g (SA) / 6000 g (DA) |
| Mířidla | pevná, červené tečky |
Obsah balení: Designový kufřík, pistole, 2x zásobník (standardní dno a dno s prodlouženou botkou), zámek spouště, originální a český návod.
| Kód produktu: | WAL 2851989 |
|---|---|
| Výrobce: | WALTHER |
| Délka hlavně: | 3,3" |
|---|---|
| Model zbraně: | PPK |
| Ráže: | 9 mm Browning / 380 Auto |
| Typ střely: | FMJ |
|---|---|
| Hmotnost střely gramy / grainy: | 6,15 / 95 |
| Ráže: | 9 mm Browning / 380 Auto |
| Typ střely: | FEB |
|---|---|
| Hmotnost střely gramy / grainy: | 6,15 / 95 |
| Ráže: | 9 mm Browning / 380 Auto |
| Typ střely: | JHP |
|---|---|
| Hmotnost střely gramy / grainy: | 6,15 / 95 |
| Ráže: | 9 mm Browning / 380 Auto |
| Délka hlavně: | 3,2" |
|---|---|
| Model zbraně: | PPS |
| Ráže: | 9 mm Luger |
Naši poradci a znalci sortimentu zbraní jsou připraveni odpovídat na Vaše dotazy (Po–Pá, 8–18 hod).Zeptejte se na co potřebujete, odpovíme co nejdříve.
Texty od zákazníků v poradně odrážejí výhradně názory a stanoviska zákazníků. Společnost CB SERVIS CENTRUM s.r.o. texty zákazníků předem neschvaluje ani neověřuje.
Zatím zde nejsou žádné dotazy. Buďte první, kdo se zeptá!