Odpovědné údaje nejsou k dispozici.
Špičkové inovace společnosti Walther se dostávají do popředí zájmu u pistolí modelu PPK. V době svého vynálezu před více než 80 lety inspiroval model PPK zcela novou kategorii v oboru střelných zbraní, která je dnes všeobecně známá jako pistole pro skryté nošení. Provedení Stainless dodává této legendě moderní vzhled a zvýšenou odolnost proti vnějším vlivům.
Pistole PPK je komorována v ráži 9 mm Browning / .380 ACP a poskytuje veškerý výkon potřebný pro sebeobrannou pistoli, aniž by byla obětována na kritických funkcích. Je vybavena jednočinnou/dvoučinnou (SA/DA) spouští s manuální pojistkou na závěru, kterou poprvé představila právě společnost Walther.
Dodnes je PPK jednou z nejvyhledávanějších pistolí pro skryté nošení na trhu. Tato poptávka svědčí o dlouhotrvajícím odkazu značky Walther, která se vyznačuje vynikajícími vlastnostmi a bezkonkurenčním výkonem. Nadčasový design a špičková konstrukce dělají z pistole PPK skutečnou legendu, která je navíc neodmyslitelně spjatá s filmovou sérií o agentovi 007, Jamesi Bondovi.
| Technická specifikace Walther PPK Stainless | |
|---|---|
| Zbraň dle CRZ | pistole samonabíjecí |
| Ráže | 9 mm Browning / .380 Auto |
| Rozměry (DxVxŠ) | 155 x 97 x 25 mm |
| Materiál | nerezová ocel (Stainless Steel) |
| Hlaveň | 3,3" / 84 mm |
| Hmotnost vč. zásobníku | 625 g |
| Kapacita zásobníku | 6 nábojů |
| Odpor spouště | 2800 g (SA) / 6000 g (DA) |
Obsah balení: Designový kufřík, pistole, 2x zásobník (standardní dno a dno s prodlouženou botkou), zámek spouště, originální a český návod.
| Kód produktu: | WAL 2851971 |
|---|---|
| Výrobce: | WALTHER |
| Délka hlavně: | 3,3" |
|---|---|
| Model zbraně: | PPK |
| Ráže: | 9 mm Browning / 380 Auto |
| Typ střely: | FMJ |
|---|---|
| Hmotnost střely gramy / grainy: | 6,15 / 95 |
| Ráže: | 9 mm Browning / 380 Auto |
| Typ střely: | FEB |
|---|---|
| Hmotnost střely gramy / grainy: | 6,15 / 95 |
| Ráže: | 9 mm Browning / 380 Auto |
| Typ střely: | JHP |
|---|---|
| Hmotnost střely gramy / grainy: | 6,15 / 95 |
| Ráže: | 9 mm Browning / 380 Auto |
| Délka hlavně: | 3,2" |
|---|---|
| Model zbraně: | PPS |
| Ráže: | 9 mm Luger |
Naši poradci a znalci sortimentu zbraní jsou připraveni odpovídat na Vaše dotazy (Po–Pá, 8–18 hod).Zeptejte se na co potřebujete, odpovíme co nejdříve.
Texty od zákazníků v poradně odrážejí výhradně názory a stanoviska zákazníků. Společnost CB SERVIS CENTRUM s.r.o. texty zákazníků předem neschvaluje ani neověřuje.
Zatím zde nejsou žádné dotazy. Buďte první, kdo se zeptá!