Odpovědné údaje nejsou k dispozici.
Rodinná zbrojovka Armi Dallera Custom (ADC) z italského Concesia je již po léta zapsána mezi střeleckou veřejností jako výrobce špičkových zbraní, přičemž její počátky jsou spjaty právě se stavbou a laděním speciálů na bázi Coltu 1911 pro praktickou a dynamickou střelbu (IPSC).
ADC 1911 Blue Steel je samonabíjecí pistole s jednořadým (single-stack) zásobníkem a jednočinným spoušťovým ústrojím. Model Standard se vyznačuje černěným rámem a je již z výroby osazen celou řadou "Custom" prvků, které výrazně zvyšují uživatelské vlastnosti a přesnost zbraně. Pistole využívá těžkou hlaveň typu Bull bez tradičního vodicího pouzdra (bushing), což přispívá k lepší stabilitě při střelbě.
Zbraň je osazena nerezovými ovládacími prvky, zvětšenou dlaňovou pojistkou s bobřím ocasem a stavitelným hledím typu Bomar. Pro bezpečný úchop je přední strana i hřbet rukojeti opatřen zdrsněním a rukojeť je doplněna o pryžové custom střenky. Rám je v přední části opatřen montážním railem pro taktické příslušenství.
| Technické údaje ADC 1911 Standard | |
|---|---|
| Ráže | 9 mm Luger (9 x 19 mm) |
| Délka hlavně | 5" (127 mm) |
| Typ hlavně | Bull, stoupání 1/16" |
| Materiál rámu | Ocel (černěno) |
| Mířidla | Stavitelné hledí typu Bomar |
| Hmotnost bez zás. | 1148 g |
| Spoušťové ústrojí | SA (Single Action) |
| Kód produktu | ADC 1911-1 |
Hlavní přednosti modelu Standard:
Zbraň je opatřena italskými zkušebními značkami v souladu s ustanovením C.I.P.
| Typ střely: | FMJ |
|---|---|
| Hmotnost střely gramy / grainy: | 8,03 / 124 |
| Ráže: | 9 mm Luger |
Naši poradci a znalci sortimentu zbraní jsou připraveni odpovídat na Vaše dotazy (Po–Pá, 8–18 hod).Zeptejte se na co potřebujete, odpovíme co nejdříve.
Texty od zákazníků v poradně odrážejí výhradně názory a stanoviska zákazníků. Společnost CB SERVIS CENTRUM s.r.o. texty zákazníků předem neschvaluje ani neověřuje.
Zatím zde nejsou žádné dotazy. Buďte první, kdo se zeptá!