| Model zbraně: | AR-9 |
|---|---|
| Délka hlavně: | 12,5" |
| Ráže: | 9 mm Luger |
| Model zbraně: | AR-9 |
|---|---|
| Délka hlavně: | 9,5" |
| Ráže: | 9 mm Luger |
| Model zbraně: | AR-9 |
|---|---|
| Délka hlavně: | 14,5" |
| Ráže: | 9 mm Luger |
| Model zbraně: | AR-9 |
|---|---|
| Délka hlavně: | 12,5" |
| Ráže: | 9 mm Luger |
| Délka hlavně: | 12,5" |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger |
| Šírka (mm): | 58 |
|---|---|
| Výška (mm): | 60 |
| Délka (mm): | 393 |
| Model zbraně: | AR-15 |
|---|---|
| Ráže: | 223 Remington |
| Délka hlavně: | 16" |
| Šírka (mm): | 58 |
|---|---|
| Výška (mm): | 60 |
| Délka (mm): | 393 |
| Šírka (mm): | 58 |
|---|---|
| Výška (mm): | 60 |
| Délka (mm): | 355 |
| Délka hlavně: | 5" |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger |
| Délka (mm): | 70 |
|---|---|
| Výška (mm): | 24 |
| Šírka (mm): | 24 |
| Ráže: | 223 Rem. |
| Zbraň/model: | AR-15 |
| Délka (mm): | 36 |
|---|---|
| Výška (mm): | 11 |
| Šírka (mm): | 60 |
| Délka (mm): | 60 |
|---|---|
| Výška (mm): | 25 |
| Šírka (mm): | 25 |
| Délka (mm): | 25 |
|---|---|
| Výška (mm): | 36 |
| Šírka (mm): | 25 |
| Šírka (mm): | 25 |
|---|---|
| Výška (mm): | 23 |
| Délka (mm): | 61 |
| Značka/ model: | ADC (AR-15) |
| Ráže: | 223 Rem. |
| Délka (mm): | 340 |
|---|---|
| Výška (mm): | 23 |
| Šírka (mm): | 23 |
| Šírka (mm): | 40 |
|---|---|
| Výška (mm): | 58 |
| Délka (mm): | 228 |
| Model zbraně: | AR-15 |
|---|---|
| Ráže: | 223 Remington |
| Délka hlavně: | 12,5" |