| Pro zbraň / model: | Walther PPQ 22 |
|---|
| Pro zbraň / model: | Walther PPQ 22 |
|---|
| Pro zbraň / model: | Walther PDP, Walther P99, Walther PPQ |
|---|
| Pro zbraň / model: | Walther Q4 / Q5 Steel Frame |
|---|
| Značka/ model: | Pardini SP a TR20 |
|---|---|
| Ráže: | 22 Long Rifle |
| Značka/ model: | Pardini |
|---|---|
| Ráže: | 22 Long Rifle |
| Značka/ model: | Walther PDP |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
|---|
| Značka/ model: | Pardini |
|---|---|
| Ráže: | 22 Long Rifle |
| Značka/ model: | Pardini |
|---|---|
| Ráže: | 22 Long Rifle |
| Značka/ model: | Walther PDP |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Walther PDP |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Walther PDP Gen1 |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Walther PDP |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Walther PDP |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
|---|
| Značka/ model: | Walther PDP F-Series |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Walther PDP F-Series |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Walther PPQ M2 / Q4 / Q5 |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Zbraň/model: | Walther PPQ / PDP / P99 |
|---|
| Značka/ model: | Walther Colt 1911 22 LR |
|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
|---|