Odpovědné údaje nejsou k dispozici.
Originální náhradní krytka ústí hlavne pistolí Walther PPQ Navy SD a Q4 TAC a PDP PRO SD.
Jedná se o díl c. 19.2 (Cap SD-Barrel) dle rozkresu Walther PDP.
| Kód produktu: | WAL 2783541 |
|---|---|
| Výrobce: | WALTHER |
| Značka/ model: | Walther PPQ / PDP |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Model zbraně: | PDP Full Size |
|---|---|
| Délka hlavně: | 5,1" |
| Ráže: | 9 mm Luger |
| Model zbraně: | PDP Compact |
|---|---|
| Délka hlavně: | 4,6" |
| Ráže: | 9 mm Luger |
Naši poradci a znalci sortimentu zbraní jsou připraveni odpovídat na Vaše dotazy (Po–Pá, 8–18 hod).Zeptejte se na co potřebujete, odpovíme co nejdříve.
Texty od zákazníků v poradně odrážejí výhradně názory a stanoviska zákazníků. Společnost CB SERVIS CENTRUM s.r.o. texty zákazníků předem neschvaluje ani neověřuje.
Zatím zde nejsou žádné dotazy. Buďte první, kdo se zeptá!