| Značka/ model: | Walther P22 Q/QD |
|---|---|
| Ráže: | 22 Long Rifle |
| Šírka (mm): | 2 |
|---|---|
| Značka/ model: | Walther CCP |
| Délka (mm): | 67 |
| Výška (mm): | 8 |
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Hämmerli 280 |
|---|---|
| Ráže: | 22 Long Rifle |
| Značka/ model: | Pardini |
|---|---|
| Ráže: | 22 Long Rifle |
| Značka/ model: | Walther GSP/OSP |
|---|---|
| Ráže: | 22 Long Rifle |
| Značka/ model: | Walther P99 |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Walther CCP |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Pardini |
|---|---|
| Ráže: | 45 ACP |
| Značka/ model: | Walther P22 Q/QD |
|---|---|
| Ráže: | 22 Long Rifle |
| Délka (mm): | 64 |
|---|---|
| Šírka (mm): | 39 |
| Značka/ model: | Walther Q5 MATCH SF |
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Walther PPS M1 (Classic) |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Výška (mm): | 10 |
|---|---|
| Šírka (mm): | 11 |
| Délka (mm): | 37 |
| Ráže: | 22 Long Rifle |
| Značka/ model: | Walther PPQ M2 / Q4 / Q5 |
|---|
| Značka/ model: | Walther P22 Q/QD |
|---|---|
| Ráže: | 22 Long Rifle |
| Značka/ model: | Walther PK380 |
|---|---|
| Ráže: | 9mm Browning / 380 ACP |
| Šírka (mm): | 4 |
|---|---|
| Značka/ model: | Walther P99 |
| Délka (mm): | 9 |
| Výška (mm): | 7 |
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Pardini |
|---|---|
| Ráže: | 22 Long Rifle |
| Značka/ model: | Hämmerli X-Esse / Walther CSP |
|---|---|
| Ráže: | 22 Long Rifle |
| Značka/ model: | P22 Target / Colt 1911 |
|---|---|
| Délka (mm): | 92 |
| Značka/ model: | Walther PPS M2 |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Walther P99 |
|---|
| Značka/ model: | Walther P99 |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Pardini |
|---|---|
| Ráže: | 22 Long Rifle |
| Značka/ model: | Pardini |
|---|---|
| Ráže: | 22 Long Rifle |
| Značka/ model: | Walther P99 |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Pardini SP / TR20 |
|---|---|
| Ráže: | 22 Long Rifle |
| Značka/ model: | Walther P99 |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Walther P22 Q/QD |
|---|---|
| Ráže: | 22 Long Rifle |
| Značka/ model: | Walther P99 |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Pardini SP |
|---|---|
| Ráže: | 22 Long Rifle |
| Značka/ model: | Pardini SP |
|---|---|
| Ráže: | 22 Long Rifle |
| Značka/ model: | Walther P22 Q/QD |
|---|---|
| Ráže: | 22 Long Rifle |
| Značka/ model: | SPHINX |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |