Odpovědné údaje nejsou k dispozici.
Ráže: 6.5 mm (.264)
Určení / Typ: 6.5 Creedmoor
Tato nábojnice je typu SRP (Small Rifle Primer) tzn. pro malou puškovou zápalku.
Nábojnice Lapua jsou absolutní špičkou – toto prohlášení je podporováno všemi elitními sportovními střelci.
Nábojnice Lapua 6,5 Creedmoor, vyrobené s typickým důrazem na přesnost, pro ještě střelbu pro sportovní střelce i lovce.
Malá pušková zápalka, která u středně velkých nábojů, jako je Creedmoor, obvykle přináší optimalizovaný zápal a lepší přesnost zásahu než velké zápalky.
U této nábojnice je použit zápalný otvor o menším průměru (1,5 mm namísto průmyslového standardu 2,0 mm), který prokazatelně zajišťuje lepší přesnost při přebíjení a který se používá v řadě našich dalších nábojnic zaměřených na přesnost.
V tomto ohledu se nový náboj Lapua 6,5 Creedmoor připojuje k našim dalším nábojům určeným na přesnost, jako jsou .220 Russian (6 mm PPC), 6 mm BR Norma, 6,5×47 Lapua a .308 Win. Palma.
Náboj Lapua 6,5 Creedmoor je samozřejmě vyroben s dobře známou vášní pro přesnost.
Střelivo Lapua je vyráběno s nejpřísnější kontrolou metalurgie, procesu tváření a tažení a přesného žíhání nábojnic, které probíhá pod bedlivým dohledem našich odborníků na výrobu střeliva.
Pro vás, ruční nabíječe, to znamená odolnost, kterou jsou naše nábojnice proslulé, v kombinaci s konzistencí a dlouhou životností.
Již nyní se osvědčily ve střeleckých soutěžích a předpovídáme, že s nábojnicí 6,5 CM se bude počítat ještě mnoho let.
Nově jsou nábojnice 6,5 Creedmoor distribuovány v nové kartonové krabičce.
Zbrusu nová krabička na nábojnice byla navržena tak, aby během přepravy udržela mosaz Lapua v neporušeném stavu a zajistila, že váš zážitek z přebíjení bude na té nejlepší úrovni.
Balení: 100 ks nábojnic
Společnost LAPUA je součástí velké skupiny Nammo Group.
Hlavními produkty jsou náboje a komponenty pro sportovní, lovecké a profesionální použití.
Společnost Lapua svoje věhlasné produkty pro střelbu vyrábí ve finském městě Lapua.
| Kód produktu: | LAP 4PH6011 |
|---|---|
| Výrobce: | LAPUA |
| Urcení nábojnice / Typ: | 6 mm Creedmoor / Boxer |
|---|---|
| Ráže nábojnice: | 6.5 mm (.264) |
| Hmotnost strely: | 9,1 g (140 grains) |
|---|---|
| Oznacení strely / Typ: | NATURALIS - CEX (Controled Expansion) |
| Ráže střely: | 6.5 mm (.264) |
| Urcení nábojnice / Typ: | 6.5 x 47 Lapua / Boxer |
|---|---|
| Ráže nábojnice: | 6.5 mm (.264) |
| Hmotnost střely: | 10,1 G (156 grainů) |
|---|---|
| Typ / označení střely: | MEGA - SP (Soft Point) |
| Ráže střely: | 6.5 mm (.264) |
| Oznacení strely / Typ: | SCENAR - OTM (Open Tip Match) |
|---|---|
| Hmotnost strely: | 7,8 g (120 grains) |
| Ráže střely: | 6.5 mm (.264) |
| Oznacení strely / Typ: | SCENAR - OTM (Open Tip Match) |
|---|---|
| Hmotnost strely: | 7,8 g (120 grains) |
| Ráže střely: | 6.5 mm (.264) |
| Oznacení strely / Typ: | SCENAR - OTM (Open Tip Match) |
|---|---|
| Hmotnost strely: | 8,8 g (136 grains) |
| Ráže střely: | 6.5 mm (.264) |
| Oznacení strely / Typ: | SCENAR - OTM (Open Tip Match) |
|---|---|
| Hmotnost strely: | 8,8 g (136 grains) |
| Ráže střely: | 6.5 mm (.264) |
| Oznacení strely / Typ: | FMJBT (Full Metal Jacket Boat Tail) |
|---|---|
| Hmotnost strely: | 9,3 g (144 grains) |
| Ráže střely: | 6.5 mm (.264) |
| Oznacení strely / Typ: | FMJBT (Full Metal Jacket Boat Tail) |
|---|---|
| Hmotnost strely: | 9,3 g (144 grains) |
| Ráže střely: | 6.5 mm (.264) |
| Oznacení strely / Typ: | SCENAR - OTM (Open Tip Match) |
|---|---|
| Hmotnost strely: | 7 g (108 grains) |
| Ráže střely: | 6.5 mm (.264) |
| Oznacení strely / Typ: | SCENAR - OTM (Open Tip Match) |
|---|---|
| Hmotnost strely: | 7 g (108 grains) |
| Ráže střely: | 6.5 mm (.264) |
| Typ střely: | SCENAR |
|---|---|
| Hmotnost střely gramy / grainy: | 8 / 123 |
| Ráže: | 6,5 × 55 SE |
| Oznacení strely / Typ: | SCENAR - OTM (Open Tip Match) |
|---|---|
| Hmotnost strely: | 8 g (123 grains) |
| Ráže střely: | 6.5 mm (.264) |
| Hmotnost strely: | 9 g (139 grains) |
|---|---|
| Oznacení strely / Typ: | SCENAR - OTM (Open Tip Match) |
| Ráže střely: | 6.5 mm (.264) |
| Hmotnost strely: | 9 g (139 grains) |
|---|---|
| Oznacení strely / Typ: | SCENAR - OTM (Open Tip Match) |
| Ráže střely: | 6.5 mm (.264) |
| Oznacení strely / Typ: | SCENAR - OTM (Open Tip Match) |
|---|---|
| Hmotnost strely: | 6,5 g (100 grains) |
| Ráže střely: | 6.5 mm (.264) |
| Oznacení strely / Typ: | SCENAR - OTM (Open Tip Match) |
|---|---|
| Hmotnost strely: | 6,5 g (100 grains) |
| Ráže střely: | 6.5 mm (.264) |
| Oznacení strely / Typ: | FMJ (Full Metal Jacket) |
|---|---|
| Hmotnost strely: | 6,5 g (100 grains) |
| Ráže střely: | 6.5 mm (.264) |
| Oznacení strely / Typ: | FMJ (Full Metal Jacket) |
|---|---|
| Hmotnost strely: | 6,5 g (100 grains) |
| Ráže střely: | 6.5 mm (.264) |
| Typ střely: | SCENAR |
|---|---|
| Hmotnost střely gramy / grainy: | 8 / 123 |
| Ráže: | 6,5 Creedmoor |
| Typ střely: | SCENAR-L |
|---|---|
| Hmotnost střely gramy / grainy: | 8,8 / 136 |
| Ráže: | 6,5 Creedmoor |
| Typ střely: | MEGA |
|---|---|
| Ráže: | 6,5 Creedmoor |
| Hmotnost střely gramy / grainy: | 10,1 / 156 |
| Typ střely: | NATURALIS |
|---|---|
| Hmotnost střely gramy / grainy: | 9,1 / 140 |
| Ráže: | 6,5 Creedmoor |
Naši poradci a znalci sortimentu zbraní jsou připraveni odpovídat na Vaše dotazy (Po–Pá, 8–18 hod).Zeptejte se na co potřebujete, odpovíme co nejdříve.
Texty od zákazníků v poradně odrážejí výhradně názory a stanoviska zákazníků. Společnost CB SERVIS CENTRUM s.r.o. texty zákazníků předem neschvaluje ani neověřuje.
Zatím zde nejsou žádné dotazy. Buďte první, kdo se zeptá!