Odpovědné údaje nejsou k dispozici.
Náhradní blok zámku pro pistole rady Walther P99, PPQ/Q4/Q5 a PDP.
Jedná se o díl císlo 29.1 (Locking block ) dle rozkresu Walther P99 AS.
| Kód produktu: | WAL 2704846 |
|---|---|
| Výrobce: | WALTHER |
| Zbraň/model: | Walther P99 AS, QA, DAO |
|---|
| Značka/ model: | Walther PPQ M2 / Q4 / Q5 |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Walther P99 / PPQ / PDP |
|---|
| Značka/ model: | Walther P99 / PPQ / PDP |
|---|---|
| Délka (mm): | 10 |
| Výška (mm): | 15 |
| Šírka (mm): | 30 |
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
|---|
| Výška (mm): | 11 |
|---|---|
| Šírka (mm): | 36 |
| Značka/ model: | Walther P99 / PPQ / PDP |
| Délka (mm): | 49 |
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
Naši poradci a znalci sortimentu zbraní jsou připraveni odpovídat na Vaše dotazy (Po–Pá, 8–18 hod).Zeptejte se na co potřebujete, odpovíme co nejdříve.
Texty od zákazníků v poradně odrážejí výhradně názory a stanoviska zákazníků. Společnost CB SERVIS CENTRUM s.r.o. texty zákazníků předem neschvaluje ani neověřuje.
Zatím zde nejsou žádné dotazy. Buďte první, kdo se zeptá!