Odpovědné údaje nejsou k dispozici.
Záchyt hlavne
Pro pistole Walther - modely PPQ Classic (M1)/PPQ M2/Q5 Match
(Ráže 9mm x 19)
Díl c. 28.2 - Barrel lock
Rozkres dílu pistole Walther PPQ Classic (M1) 278 44 67 Další rozkresy zbraní ZDE
Kód produktu: WAL 2709791

| Kód produktu: | WAL 2709791 |
|---|---|
| Výrobce: | WALTHER |
| Značka/ model: | Walther PPQ M2 / Q4 / Q5 |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Walther PPQ M1 (Classic) |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Walther PPQ M1 (Classic) |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Walther PPQ M2 / Q4 / Q5 |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Délka (mm): | 97 |
|---|---|
| Výška (mm): | 26 |
| Šírka (mm): | 17 |
| Značka/ model: | Walther PPQ M1 (Classic) |
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
Naši poradci a znalci sortimentu zbraní jsou připraveni odpovídat na Vaše dotazy (Po–Pá, 8–18 hod).Zeptejte se na co potřebujete, odpovíme co nejdříve.
Texty od zákazníků v poradně odrážejí výhradně názory a stanoviska zákazníků. Společnost CB SERVIS CENTRUM s.r.o. texty zákazníků předem neschvaluje ani neověřuje.
Zatím zde nejsou žádné dotazy. Buďte první, kdo se zeptá!