Odpovědné údaje nejsou k dispozici.
Originální náhradní zásobník z produkce německé zbrojovky Carl Walther, určený pro druhou generaci subkompaktní pistole PPS M2. Varianta ve velikosti M (Medium) nabízí optimální kompromis mezi kompaktními rozměry pro skryté nošení a jistotou úchopu.
Tento zásobník je určen výhradně pro modely s tlačítkovým vypouštěním (M2). Není kompatibilní s první generací Walther PPS M1 (Classic), která má vypouštění zásobníku v lučíku.
Tělo zásobníku je opatřeno speciální povrchovou úpravou AFC (Anti-Friction Coating). Tento povlak minimalizuje tření, usnadňuje rychlou výměnu zásobníku a zaručuje plynulý chod podavače i v náročných podmínkách.
Potřebujete jiný díl? Kompletní rozkresy zbraní naleznete ZDE.
| Kód produktu: | WAL 2807793 |
|---|---|
| Výrobce: | WALTHER |
| Kapacita zásobníku (pocet náb.): | 7 |
|---|---|
| Délka (mm): | 54 |
| Výška (mm): | 105 |
| Šírka (mm): | 25 |
| Značka/ model: | Walther PPS M2 |
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Kapacita zásobníku (pocet náb.): | 6 |
|---|---|
| Značka/ model: | Walther PPS M2 |
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Kapacita zásobníku (pocet náb.): | 7 |
|---|---|
| Délka (mm): | 54 |
| Výška (mm): | 105 |
| Šírka (mm): | 25 |
| Značka/ model: | Walther PPS M2 |
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Délka (mm): | 430 |
|---|---|
| Výška (mm): | 3 |
| Šírka (mm): | 280 |
Naši poradci a znalci sortimentu zbraní jsou připraveni odpovídat na Vaše dotazy (Po–Pá, 8–18 hod).Zeptejte se na co potřebujete, odpovíme co nejdříve.
Texty od zákazníků v poradně odrážejí výhradně názory a stanoviska zákazníků. Společnost CB SERVIS CENTRUM s.r.o. texty zákazníků předem neschvaluje ani neověřuje.
Zatím zde nejsou žádné dotazy. Buďte první, kdo se zeptá!