Odpovědné údaje nejsou k dispozici.
Zámek záchytu pro pistoli Walther CCP
Díl c. 48 (dle rozkresu CCP 2793814)
Kód produktu: WAL 508.400.11.1

| Kód produktu: | WAL 508.400.11.1 |
|---|---|
| Výrobce: | WALTHER |
| Značka/ model: | Walther CCP |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Délka (mm): | 68 |
|---|---|
| Výška (mm): | 9 |
| Šírka (mm): | 9 |
| Značka/ model: | Walther CCP |
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Délka (mm): | 84 |
|---|---|
| Výška (mm): | 6 |
| Šírka (mm): | 6 |
| Značka/ model: | Walther CCP |
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
Naši poradci a znalci sortimentu zbraní jsou připraveni odpovídat na Vaše dotazy (Po–Pá, 8–18 hod).Zeptejte se na co potřebujete, odpovíme co nejdříve.
Texty od zákazníků v poradně odrážejí výhradně názory a stanoviska zákazníků. Společnost CB SERVIS CENTRUM s.r.o. texty zákazníků předem neschvaluje ani neověřuje.
Zatím zde nejsou žádné dotazy. Buďte první, kdo se zeptá!