Odpovědné údaje nejsou k dispozici.
Pistole PP (Polizei Pistole) a PPK (PP Kriminal) proslavily zbrojovku Carl Walther a znamenaly nejen pro tohoto legendárního německého výrobce, ale pro celý svět krátkých palných zbraní výrazný kvalitativní posun vpřed. O nadčasovosti této konstrukce bezesporu svědčí fakt, že jsou tyto pistole prakticky bez přestávky neustále vyráběny od doby svého vzniku až dodnes.
Model PPK/S vznikl na konci 60. let 20. století jako kombinace obou provedení – PP i PPK. Důvodem bylo zpřísnění legislativy v USA pro dovoz zbraní, v jehož důsledku bylo třeba prodloužit rukojeť modelu PPK tak, aby se dala označit jako sportovní (S = Sport). Vznikl tak model kombinující plný úchop rukojeti z modelu PP s délkou hlavně a závěru z modelu PPK.
Od roku 2013 je na trhu obnovený model PPK/S v malorážkovém provedení, který zcela odpovídá rozměry i ovládacími prvky původním verzím. Pistole Walther PPK/S ráže .22 LR je samonabíjecí pistole s neuzamčeným, dynamickým závěrem a jednořadým zásobníkem o kapacitě 10 nábojů. Stejně jako velkorážná provedení je opatřena manuální pojistkou kombinovanou s vypouštěním napnutého bicího kohoutu. Spoušťové ústrojí je klasické, dvojčinné (DA/SA).
| Technická specifikace Walther PPK/S .22 LR | |
|---|---|
| Zbraň dle CRZ | pistole samonabíjecí |
| Ráže | .22 Long Rifle (.22 LR) |
| Rozměry (DxVxŠ) | 155 x 125 x 25 mm |
| Hlaveň | 3,3" / 84 mm |
| Záměrná | 188 mm |
| Kapacita zásobníku | 10 nábojů |
| Hmotnost vč. zas. | 660 g |
| Mířidla | pevná |
Obsah balení: pistole, plastový kufřík, klíč adaptéru hlavně, kolík čepu mušky, vysoká a nízká muška, inbusový klíč, návod.
| Kód produktu: | WAL 2853248 |
|---|---|
| Výrobce: | WALTHER |
| Ráže: | 22 Long Rifle |
|---|---|
| Délka hlavně: | 3,3" |
| Model zbraně: | PPK |
| Ráže: | 22 Long Rifle |
|---|---|
| Délka hlavně: | 3,3" |
| Model zbraně: | PPK |
| Kapacita zásobníku (pocet náb.): | 10 |
|---|---|
| Značka/ model: | Walther PPK/PP |
| Ráže: | 22 Long Rifle |
| Pro ráže do: | 22 Long Rifle |
|---|---|
| Montážní rozhraní / závit: | 1/2"x20 UNF |
Naši poradci a znalci sortimentu zbraní jsou připraveni odpovídat na Vaše dotazy (Po–Pá, 8–18 hod).Zeptejte se na co potřebujete, odpovíme co nejdříve.
Texty od zákazníků v poradně odrážejí výhradně názory a stanoviska zákazníků. Společnost CB SERVIS CENTRUM s.r.o. texty zákazníků předem neschvaluje ani neověřuje.
Zatím zde nejsou žádné dotazy. Buďte první, kdo se zeptá!