Odpovědné údaje nejsou k dispozici.
Účinná dvoukomorová úsťová brzda pro pušky a karabiny s úsťovým závitem M15x1 pro tlumení výšlehu a redukci zpětného rázu.
Zároveň má funkci adaptéru pro tlumiče Ase Utra vybavené rychloupínacím systémem BoreLock. Tato úsťová brzda BoreLock je určena pro ráže do .30/ .338 (9 mm) a je vyráběna v široké škále vnitřních závitů.
Finská společnost Ase Utra Oy patří mezi největší světové výrobce tlumičů hluku. Jejich produkty vyráběné od roku 1994 jsou mimořádně odolné a spolehlivé. Jsou hojně využívány sportovními střelci i řadou armád v různých zemích díky nekompromisní kvalitě.
| Typ střely: | FMJ |
|---|---|
| Hmotnost střely gramy / grainy: | 7,45 / 115 |
| Ráže: | 9 mm Luger |
| Typ střely: | FMJ |
|---|---|
| Hmotnost střely gramy / grainy: | 8,03 / 124 |
| Ráže: | 9 mm Luger |
| Povrchová úprava: | Tryskaná ocel |
|---|---|
| Montážní rozhraní / závit: | BoreLock |
| Technologie tlumiče: | Standard |
| Model tlumiče: | SL6 |
| Pro ráže do: | 9 mm |
| Montážní rozhraní / závit: | BoreLock |
|---|---|
| Povrchová úprava: | černý Cerakote |
| Technologie tlumiče: | Standard |
| Model tlumiče: | SL6 |
| Pro ráže do: | 9 mm |
| Montážní rozhraní / závit: | BoreLock |
|---|---|
| Povrchová úprava: | černý Cerakote |
| Technologie tlumiče: | Standard |
| Model tlumiče: | SL4 |
| Pro ráže do: | 9 mm |
| Montážní rozhraní / závit: | BoreLock, M18x1 |
|---|---|
| Povrchová úprava: | černý Cerakote |
| Technologie tlumiče: | Standard |
| Pro ráže do: | 308 Win. (7,62x51) |
| Model tlumiče: | SL7 |
| Montážní rozhraní / závit: | BoreLock |
|---|---|
| Povrchová úprava: | černý Cerakote |
| Technologie tlumiče: | Standard |
| Pro ráže do: | 338 Lapua Magnum |
| Model tlumiče: | SL9 |
| Montážní rozhraní / závit: | BoreLock |
|---|---|
| Povrchová úprava: | Coyote Brown Cerakote |
| Technologie tlumiče: | Standard |
| Pro ráže do: | 308 Win. (7,62x51) |
| Model tlumiče: | SL7 |
| Povrchová úprava: | Tryskaná ocel |
|---|---|
| Montážní rozhraní / závit: | BoreLock |
| Technologie tlumiče: | Standard |
| Model tlumiče: | SL7 |
| Pro ráže do: | 338 Lapua Magnum |
| Montážní rozhraní / závit: | BoreLock |
|---|---|
| Povrchová úprava: | černý Cerakote |
| Technologie tlumiče: | Standard |
| Model tlumiče: | SL7 |
| Pro ráže do: | 338 Lapua Magnum |
| Montážní rozhraní / závit: | BoreLock |
|---|---|
| Povrchová úprava: | Coyote Brown Cerakote |
| Technologie tlumiče: | Standard |
| Model tlumiče: | SL7 |
| Pro ráže do: | 338 Lapua Magnum |
| Montážní rozhraní / závit: | BoreLock |
|---|---|
| Technologie tlumiče: | Standard |
| Povrchová úprava: | FDE Cerakote |
| Model tlumiče: | SL7 |
| Pro ráže do: | 338 Lapua Magnum |
| Ráže: | 308 Winchester |
|---|---|
| Typ střely: | SCENAR-L |
| Hmotnost střely gramy / grainy: | 11,3 / 175 |
| Typ střely: | NATURALIS |
|---|---|
| Ráže: | 338 Lapua Magnum |
| Hmotnost střely gramy / grainy: | 15 / 231 |
Naši poradci a znalci sortimentu zbraní jsou připraveni odpovídat na Vaše dotazy (Po–Pá, 8–18 hod).Zeptejte se na co potřebujete, odpovíme co nejdříve.
Texty od zákazníků v poradně odrážejí výhradně názory a stanoviska zákazníků. Společnost CB SERVIS CENTRUM s.r.o. texty zákazníků předem neschvaluje ani neověřuje.
Zatím zde nejsou žádné dotazy. Buďte první, kdo se zeptá!