Odpovědné údaje nejsou k dispozici.
Kompletní úderníková sestava pro pistole Walther PPQ, Q4, Q5 a PDP s polymerovým i ocelovým rámem.
*nelze použít u pistolí Walther PDP F-Series a Walther PPQ Subcompact, které mají rozdílný úderníkový mechanismus.
U pistolí Walter PPQ Classic (M1) a M2 pro výrobní císla FCA0001 a novejší.
Jedná se o díl c. 15 (Striker assembly) dle rozkresu Walther PPQ, Q4 a Q5 a Walther PDP.
| Kód produktu: | WAL 2807998 |
|---|---|
| Výrobce: | WALTHER |
| Značka/ model: | Walther PPQ M2 / Q4 / Q5 |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Model zbraně: | PDP Compact |
|---|---|
| Délka hlavně: | 5" |
| Ráže: | 9 mm Luger |
| Model zbraně: | PDP Compact |
|---|---|
| Délka hlavně: | 4" |
| Ráže: | 9 mm Luger |
| Model zbraně: | PDP Full Size |
|---|---|
| Délka hlavně: | 4,5" |
| Ráže: | 9 mm Luger |
| Model zbraně: | PDP Steel Frame |
|---|---|
| Délka hlavně: | 5" |
| Ráže: | 9 mm Luger |
| Délka (mm): | 62 |
|---|---|
| Výška (mm): | 16 |
| Šírka (mm): | 5 |
| Značka/ model: | Walther PPQ M2 / Q4 / Q5 |
| Ráže: | 9 mm Luger |
| Značka/ model: | Walther P99, PPQ, PDP |
|---|
Naši poradci a znalci sortimentu zbraní jsou připraveni odpovídat na Vaše dotazy (Po–Pá, 8–18 hod).Zeptejte se na co potřebujete, odpovíme co nejdříve.
Texty od zákazníků v poradně odrážejí výhradně názory a stanoviska zákazníků. Společnost CB SERVIS CENTRUM s.r.o. texty zákazníků předem neschvaluje ani neověřuje.
Zatím zde nejsou žádné dotazy. Buďte první, kdo se zeptá!