Odpovědné údaje nejsou k dispozici.
Kompatibilní do zásobníku PDP s kapacitou 18 nábojů.
Jedná se o díl číslo 43 = 2879964 / 2855071 (Magazine spring 18R C&FS) dle rozkresu Walther PDP.
Kompletní rozkresy zbraní a náhradních dílů Walther naleznete zde.
| Značka/ model: | Walther PPQ M2 / Q4 / Q5 / PDP |
|---|---|
| Kapacita zásobníku (pocet náb.): | 17 |
| Délka (mm): | 52 |
| Výška (mm): | 130 |
| Šírka (mm): | 34 |
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Kapacita zásobníku (pocet náb.): | 17 |
|---|---|
| Značka/ model: | Walther PPQ M1 (Classic) |
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Délka (mm): | 52 |
|---|---|
| Výška (mm): | 19 |
| Šírka (mm): | 31 |
| Zbraň/model: | Walther PPQ, P99, PDPC |
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Délka (mm): | 33 |
|---|---|
| Výška (mm): | 15 |
| Šírka (mm): | 18 |
| Zbraň/model: | Walther PPQ, P99, PDPC |
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
Naši poradci a znalci sortimentu zbraní jsou připraveni odpovídat na Vaše dotazy (Po–Pá, 8–18 hod).Zeptejte se na co potřebujete, odpovíme co nejdříve.
Texty od zákazníků v poradně odrážejí výhradně názory a stanoviska zákazníků. Společnost CB SERVIS CENTRUM s.r.o. texty zákazníků předem neschvaluje ani neověřuje.
Zatím zde nejsou žádné dotazy. Buďte první, kdo se zeptá!