Odpovědné údaje nejsou k dispozici.
Pružina úderníku - Walther P99/P99AS/PPQ (PPS)
Úderníková pružina vhodná do následujících pistolí Walther
• P99 = 9x19 a .40 S&W
• P99 AS / P99 C AS = 9x19, 9x21 a .40 S&W
• P99 DAO / P99 C DAO = 9x19 a .40 S&W
• PPQ M1 Classic / PPQ M2 = 9x19, 9x21, .40 S&W, .45 Auto
• PPS M1 Classic / PPS M2 = 9x19, 9x21, .40 S&W
Kód výrobce: 2627370
| Kód produktu: | WAL 2627370 |
|---|---|
| Výrobce: | WALTHER |
| Šírka (mm): | 7 |
|---|---|
| Výška (mm): | 7 |
| Délka (mm): | 80 |
| Značka/ model: | Walther P99 |
| Značka/ model: | Walther PPS M2 |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Walther PPS M1 (Classic) |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Walther P99 QA |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Walther P99 |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Walther P99 |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Walther P99 |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
Naši poradci a znalci sortimentu zbraní jsou připraveni odpovídat na Vaše dotazy (Po–Pá, 8–18 hod).Zeptejte se na co potřebujete, odpovíme co nejdříve.
Texty od zákazníků v poradně odrážejí výhradně názory a stanoviska zákazníků. Společnost CB SERVIS CENTRUM s.r.o. texty zákazníků předem neschvaluje ani neověřuje.
Zatím zde nejsou žádné dotazy. Buďte první, kdo se zeptá!