Odpovědné údaje nejsou k dispozici.
Pružina cepu vytahovce pro pistole Walther Walther P99 AS / QA, PPQ M1/M2, Q4 a Q5.
Jedná se o díl c. 6.1 (Spring for extractor plunger) dle rozkresu Walther P99, PPQ, Q4 a Q5.
| Značka/ model: | Walther PPQ M2 / Q4 / Q5 |
|---|---|
| Šírka (mm): | 10 |
| Výška (mm): | 5 |
| Délka (mm): | 62 |
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Walther PPQ M2 / Q4 / Q5 |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Walther P99/PPQ/PPS |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Walther P99 |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Walther PDP |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
Naši poradci a znalci sortimentu zbraní jsou připraveni odpovídat na Vaše dotazy (Po–Pá, 8–18 hod).Zeptejte se na co potřebujete, odpovíme co nejdříve.
Texty od zákazníků v poradně odrážejí výhradně názory a stanoviska zákazníků. Společnost CB SERVIS CENTRUM s.r.o. texty zákazníků předem neschvaluje ani neověřuje.
Zatím zde nejsou žádné dotazy. Buďte první, kdo se zeptá!