Odpovědné údaje nejsou k dispozici.
Revolverové náboje Magtech 357 Magnum s olověnou střelou s plochou špičkou L-FLAT (Lead Flat Nose) o hmotnosti 10,24 gramů / 158 grainů nabízejí střelcům vysoce výkonné náboje pro cvičnou střelbu na terč.
Úsťová rychlost náboju Magtech 357 Magnum (357L) je 376 m/s a úsťová energie 724 J.
Civilní střelivo Magtech pro ruční palné zbraně je špičkové kvality, stabilních výkonů a za rozumnou cenu.
| 357L | rychlost (m/s) | energie (j) | trajektorie (cm) |
| úsťová | 330 | 558 | ----- |
| 50 m | 306 | 480 | - 6,1 |
| 100 m | 288 | 425 | - 38,3 |
| délka testovací hlavně: 10,2-V cm | |||
Balení: 50 ks nábojů
Střelivo kategorie S3.
Od svého vzniku v roce 1990 se Magtech stal jednou z nejúspěšnějších značek střeliva na světě.
Svou pověst si ve světe vybudoval na základě kvality, konzistence a spolehlivosti.
Magtech nabízí širokou škálu výrobku pro všechny potřeby sportovní střelby,sebeobrany a pro taktické a policejní aplikace.
Magtech je členem CBC Global Ammunition, holdingové společnosti pro několik renomovaných značek v odvětví malorážní munice, včetně CBC, Magtech, MEN a Sinterfire, stejně jako New Lachaussée a Fritz Werner – dvou mezinárodně uznávaných společností specializujících se na stroje pro výrobu munice.
| Kód produktu: | MAGT 24021 |
|---|---|
| Výrobce: | MAGTECH |
| Typ střely: | LFN L-FLAT |
|---|---|
| Ráže: | 357 Magnum |
| Hmotnost střely gramy / grainy: | 10,24 / 158 |
| Úsťová rychlost (m/s) | 330 |
| Úsťová energie (j) | 558 |
| Délka hlavně: | 3" |
|---|---|
| Ráže: | 357 Magnum |
| Délka hlavně: | 2,5" |
|---|---|
| Ráže: | 22 Long Rifle |
| Délka hlavně: | 2,2" |
|---|---|
| Ráže: | 357 Magnum |
Naši poradci a znalci sortimentu zbraní jsou připraveni odpovídat na Vaše dotazy (Po–Pá, 8–18 hod).Zeptejte se na co potřebujete, odpovíme co nejdříve.
Texty od zákazníků v poradně odrážejí výhradně názory a stanoviska zákazníků. Společnost CB SERVIS CENTRUM s.r.o. texty zákazníků předem neschvaluje ani neověřuje.
Zatím zde nejsou žádné dotazy. Buďte první, kdo se zeptá!