Odpovědné údaje nejsou k dispozici.
Revolverové náboje Magtech 357 Magnum celoplášťovou střelou s dutinkou JHP Guardian Gold (Semi-Jacketed Soft Point) o hmotnosti 8 gramů / 125 grainů nabízejí střelcům vysoce výkonné náboje s řízenou expanzí pro sebeobranu a cvičnou střelbu.
Úsťová rychlost náboju Magtech 357 Magnum (GG357A) je 420 m/s a úsťová energie 715 J.
Civilní střelivo Magtech pro ruční palné zbraně je špičkové kvality, stabilních výkonů a za rozumnou cenu.
| GG357A | rychlost (m/s) | energie (j) | trajektorie (cm) |
| úsťová | 420 | 715 | ----- |
| 50 m | 372 | 561 | - 3,8/td> |
| 100 m | 336 | 458 | - 25,3 |
| délka testovací hlavne: 10,2 cm | |||
Balení: 20 ks nábojů
STŘELIVO KATEGORIE S2.
K nákupu nutná výjimka k nabývání a používání střeliva kategorie S2 (dříve A-I).
Od svého vzniku v roce 1990 se Magtech stal jednou z nejúspěšnějších značek střeliva na světě.
Svou pověst si ve světe vybudoval na základě kvality, konzistence a spolehlivosti.
Magtech nabízí širokou škálu výrobku pro všechny potřeby sportovní střelby,sebeobrany a pro taktické a policejní aplikace.
Magtech je členem CBC Global Ammunition, holdingové společnosti pro několik renomovaných značek v odvětví malorážní munice, včetně CBC, Magtech, MEN a Sinterfire, stejně jako New Lachaussée a Fritz Werner – dvou mezinárodně uznávaných společností specializujících se na stroje pro výrobu munice.
| Kód produktu: | MAGT 10005705 |
|---|---|
| Výrobce: | MAGTECH |
| Typ střely: | JHP |
|---|---|
| Ráže: | 357 Magnum |
| Hmotnost střely gramy / grainy: | 8,1 / 125 |
| Úsťová rychlost (m/s) | 420 |
| Úsťová energie (j) | 715 |
| Délka hlavně: | 3" |
|---|---|
| Ráže: | 357 Magnum |
| Délka hlavně: | 2,5" |
|---|---|
| Ráže: | 22 Long Rifle |
| Délka hlavně: | 2,2" |
|---|---|
| Ráže: | 357 Magnum |
Naši poradci a znalci sortimentu zbraní jsou připraveni odpovídat na Vaše dotazy (Po–Pá, 8–18 hod).Zeptejte se na co potřebujete, odpovíme co nejdříve.
Texty od zákazníků v poradně odrážejí výhradně názory a stanoviska zákazníků. Společnost CB SERVIS CENTRUM s.r.o. texty zákazníků předem neschvaluje ani neověřuje.
Zatím zde nejsou žádné dotazy. Buďte první, kdo se zeptá!