Odpovědné údaje nejsou k dispozici.
Model M22 SD od rakouského výrobce ISSC Austria představuje kvalitní hobby pistoli, která je svou ergonomií a vzhledem záměrně velmi blízká populárním pistolím Glock. Verze SD (Suppressor Desing) disponuje prodlouženým ústím hlavně se závitem, který umožňuje snadnou montáž tlumiče hluku nebo kompenzátoru.
Zbraň je postavena na polymerovém rámu s integrovaným montážním railem pro svítilnu či laser. Závěr je vyroben z odolné slitiny a osazen combatovými stavitelnými mířidly. Spoušťový mechanismus je typu Single Action (SA) a pro maximální bezpečnost je pistole vybavena vnější manuální pojistkou.
Upozornění výrobce: Pro zajištění 100% spolehlivosti samonabíjecí funkce je doporučeno používat výhradně střelivo typu .22 LR High Velocity (HV).
| Technická specifikace ISSC M22 SD | |
|---|---|
| Ráže | .22 LR (High Velocity) |
| Délka hlavně | 114 mm (prodloužená se závitem) |
| Materiál rámu | Polymer |
| Spoušťový mechanismus | SA (Single Action) |
| Kapacita zásobníku | 10 nábojů |
| Mířidla | Stavitelná combatová |
| Barva | Černý rám / Černý závěr |
| Země původu | Rakousko |
Obsah balení: Plastový kufřík, pistole, 2x zásobník (10 nábojů), originální návod.
| Kód produktu: | ISSC 111010 |
|---|---|
| Výrobce: | ISSC |
| Ráže: | 22 Long Rifle |
|---|---|
| Délka hlavně: | 4,3" |
| Ráže: | 22 Long Rifle |
|---|---|
| Délka hlavně: | 4" |
Naši poradci a znalci sortimentu zbraní jsou připraveni odpovídat na Vaše dotazy (Po–Pá, 8–18 hod).Zeptejte se na co potřebujete, odpovíme co nejdříve.
Texty od zákazníků v poradně odrážejí výhradně názory a stanoviska zákazníků. Společnost CB SERVIS CENTRUM s.r.o. texty zákazníků předem neschvaluje ani neověřuje.
Zatím zde nejsou žádné dotazy. Buďte první, kdo se zeptá!