Odpovědné údaje nejsou k dispozici.
Pistole FN 502 Tactical vychází z "dospělejší" verze pistole FN 509. Model Tactical je odvozen ze standardního 4palcového modelu, ale disponuje hlavní o délce 4,6" (117 mm) s vnějším závitem 1/2"x28 UNEF pro případnou instalaci tlumiče hluku nebo kompenzátoru.
Z populární řady 509 si FN 502 přenesla tvarovanou rukojeť s příjemnou texturou, která zajišťuje jistý úchop. Všechny obsluhovací prvky zbraně – tlačítko zásobníku, záchyt závěru i manuální pojistka – jsou oboustranné, což činí zbraň vhodnou pro praváky i leváky. Tělo pistole je polymerové v barvě FDE, zatímco závěr je vyroben z lehké hliníkové slitiny.
Zbraň je osazena zvýšenými mířidly z černého polymeru, která umožňují míření i přes instalovaný tlumič. Pistole je v provedení Optics Ready a dodává se se třemi výměnnými adaptéry pro instalaci populárních kolimátorů (Trijicon RMR, Vortex Venom a Shield RMS).
| Technická specifikace FN 502 Tactical | |
|---|---|
| Ráže | .22 Long Rifle |
| Délka hlavně | 117 mm / 4,6" (závit 1/2×28 UNEF) |
| Rozměry (DxVxŠ) | 194 × 148 × 36 mm |
| Hmotnost se zás. | 675 g |
| Kapacita zásobníku | 10 / 15 nábojů |
| Materiál | Polymerový rám / Hliníkový závěr |
| Optics Ready | ANO (včetně 3 adaptérů) |
| Odpor spouště | 2300 g |
Obsah balení: plastový kufřík, pistole, 2x zásobník (1x 10 ran, 1x 15 ran), zámek, 3x montážní adaptér pro kolimátor, originální a český návod.
| Kód produktu: | FNU 66-101006 |
|---|---|
| Výrobce: | FN AMERICA |
| Ráže: | 22 Long Rifle |
|---|---|
| Délka hlavně: | 4,6" |
Naši poradci a znalci sortimentu zbraní jsou připraveni odpovídat na Vaše dotazy (Po–Pá, 8–18 hod).Zeptejte se na co potřebujete, odpovíme co nejdříve.
Texty od zákazníků v poradně odrážejí výhradně názory a stanoviska zákazníků. Společnost CB SERVIS CENTRUM s.r.o. texty zákazníků předem neschvaluje ani neověřuje.
Zatím zde nejsou žádné dotazy. Buďte první, kdo se zeptá!