Odpovědné údaje nejsou k dispozici.
Pistole FN 502 Tactical vychází z "dospělejší" verze pistole FN 509.
Model Tactical vychází ze standardního 4palcového modelu.
Tactical disponuje hlavní o délce 4,6" / 117 mm s vnějším závitem 1/2"x28 UNEF pro případnou instalaci tlumiče.
Z populární 509ky si FN 502 přenesla tvarovanou rukojeť s příjemnou texturou.
Všechny obsluhovací prvky zbraně (tlačítko zásobníku, záchyt závěru a pojistka) jsou oboustranné.
Tělo pistole je polymerové a závěr je vyroben z hliníkové slitiny.
Zvýšená mířidla jsou z černého polymeru.
Pistole se dodává se třemi výměnnými adaptéry pro instalaci kolimátorů Trijicon RMR, Vortex Venom a Shield RMS.
| Technická specifikace FN 502 Tactical | |
|---|---|
| Zbraň dle CRZ | Pistole samonabíjecí |
| Ráže | .22 Long Rifle |
| Rozměry (DxVxŠ) | 194 × 148 × 36 mm |
| Optics Ready | ANO |
| Závěr | Hliníková slitina |
| Hlaveň | 4,6" / 117 mm (závit 1/2×28 UNEF) |
| Záměrná | 140 mm |
| Kapacita zásobníku | 10 / 15 nábojů |
| Odpor spouště | 2300 g |
| Hmotnost (vč. zásobníku) | 675 g |
Obsah balení: plastový kufřík, pistole, 2x zásobník (10r + 15r), zámek, 3x montážní adaptér, originál návod, český návod
| Kód produktu: | FNU 66-101010 |
|---|---|
| Výrobce: | FN AMERICA |
| Ráže: | 22 Long Rifle |
|---|---|
| Délka hlavně: | 4,6" |
Naši poradci a znalci sortimentu zbraní jsou připraveni odpovídat na Vaše dotazy (Po–Pá, 8–18 hod).Zeptejte se na co potřebujete, odpovíme co nejdříve.
Texty od zákazníků v poradně odrážejí výhradně názory a stanoviska zákazníků. Společnost CB SERVIS CENTRUM s.r.o. texty zákazníků předem neschvaluje ani neověřuje.
Zatím zde nejsou žádné dotazy. Buďte první, kdo se zeptá!