Odpovědné údaje nejsou k dispozici.
Dno zásobníku (velikost S) pro zásobník pistole Walther PPS Classic a PPS M2
Díl císlo 24.4 - Magazine butt plate keeper S (díl c. 41 rozkresu PPS M2)
Kód produktu: WAL 2687941
Rozkresy dílu zbraní: ZDE

| Kód produktu: | WAL 2687941 |
|---|---|
| Výrobce: | WALTHER |
| Značka/ model: | Walther PPS M2 |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Barva: | Černá |
|---|---|
| Materiál: | Kůže |
| Pravé/levé: | Levé |
| Zbraň/model: | WALTHER PPS |
| Značka/ model: | Walther PPS M1 (Classic) |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Kapacita zásobníku (pocet náb.): | 8 |
|---|---|
| Značka/ model: | Walther PPS M2 |
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Délka (mm): | 430 |
|---|---|
| Výška (mm): | 3 |
| Šírka (mm): | 280 |
Naši poradci a znalci sortimentu zbraní jsou připraveni odpovídat na Vaše dotazy (Po–Pá, 8–18 hod).Zeptejte se na co potřebujete, odpovíme co nejdříve.
Texty od zákazníků v poradně odrážejí výhradně názory a stanoviska zákazníků. Společnost CB SERVIS CENTRUM s.r.o. texty zákazníků předem neschvaluje ani neověřuje.
Zatím zde nejsou žádné dotazy. Buďte první, kdo se zeptá!