Odpovědné údaje nejsou k dispozici.

Strely Lapua Naturalis® jsou na trhu od roku 2002 a nyní prezentují tretí generaci bezolovnatých loveckých strel. Použití mají tak i v honebních revírech, kde jsou zakázány strely s oloveným jádrem.
Nový design Naturalis® používá nejmodernejší technologie k vytvorení konzistentní a kontrolované expanze. Konstrukce polymerového ventilu využívá hydraulické síly k vytvorení optimální deformace. Unikátní design medené strely a polymerové špicky vytvárí pevnou a témer nerozbitnou konstrukci. Proces deformace zacíná ihned po nárazu. Ventilem na špicce strely se deformace rozširuje symetricky a bez fragmentace. Strela Lapua Naturalis® si po zásahu zachová 100% své hmotnosti. Energie a proces expanze snižuje riziko zranení nebo prodloužení utrpení zvírete. Zásah minimalizuje ztrátu masa. Zustane jen cistá rána.
Strela Lapua Naturalis® má uplatnení pri lovu zvere všech velikostí – od ptáku a lišek až po divocáka, jelena nebo medveda.
Balení: 50 ks (krabice)
Kód produktu: LAP NPL9204
Balistické hodnoty komponentu LAPUA.

| Kód produktu: | LAP NPL9204 |
|---|---|
| Výrobce: | LAPUA |
| Oznacení strely / Typ: | NATURALIS - CEX (Controled Expansion) |
|---|---|
| Hmotnost strely: | 16,2 g (250 grains) |
| Ráže střely: | 9.3 mm (.366) |
| Oznacení strely / Typ: | MEGA - SP (Soft Point) |
|---|---|
| Hmotnost strely: | 18,5 g (285 grains) |
| Ráže střely: | 9.3 mm (.366) |
| Typ střely: | MEGA |
|---|---|
| Ráže: | 9,3 × 62 |
| Hmotnost střely gramy / grainy: | 18,5 / 285 |
Naši poradci a znalci sortimentu zbraní jsou připraveni odpovídat na Vaše dotazy (Po–Pá, 8–18 hod).Zeptejte se na co potřebujete, odpovíme co nejdříve.
Texty od zákazníků v poradně odrážejí výhradně názory a stanoviska zákazníků. Společnost CB SERVIS CENTRUM s.r.o. texty zákazníků předem neschvaluje ani neověřuje.
Zatím zde nejsou žádné dotazy. Buďte první, kdo se zeptá!