Odpovědné údaje nejsou k dispozici.
Strely Berger Boat Tail Target Rifle jsou casto používány soutežními strelci, kterí usilují o co nejvyšší presnost.
Používají na strední vzdálenosti až do 600 metru a více.
Puškové strely Berger Boat Tail Target Rifle Bullets jsou kvalitní a využívají konstrukci strely s tecným úhlem pro snadné prebití, ladení a strelbu.
Strely Boat Tail Target jsou vysoce presné i díky konstrukci J4 Precision Rifle Bullet.
Plášte J4 Precision mají celkový indikovaný rozptyl (TIR) +/- 0,0001 a extrémne prísné výrobní tolerance.
Jsou vynikající pro použití v zásobnících nebo tam, kde je nutné dodržet celkovou délku podle SAAMI.
K distribuci v polymerovém boxu o 100 kusech.
| Kód produktu: | BRGR 24425 |
|---|---|
| Výrobce: | BERGER |
| Hmotnost strely: | 8,5g / 90gr |
|---|---|
| Ráže střely: | 6 mm (.243) |
| Hmotnost strely: | 6,2g / 95gr |
|---|---|
| Ráže střely: | 6 mm (.243) |
| Hmotnost strely: | 7,5g / 115gr |
|---|---|
| Ráže střely: | 6 mm (.243) |
| Ráže střely: | 6,86mm (.270) |
|---|---|
| Oznacení strely / Typ: | VLD Hunting |
| Hmotnost strely: | 9,1g / 140gr |
Naši poradci a znalci sortimentu zbraní jsou připraveni odpovídat na Vaše dotazy (Po–Pá, 8–18 hod).Zeptejte se na co potřebujete, odpovíme co nejdříve.
Texty od zákazníků v poradně odrážejí výhradně názory a stanoviska zákazníků. Společnost CB SERVIS CENTRUM s.r.o. texty zákazníků předem neschvaluje ani neověřuje.
Zatím zde nejsou žádné dotazy. Buďte první, kdo se zeptá!