| Ráže střely: | 8,61 (.338) |
|---|---|
| Oznacení strely / Typ: | NATURALIS - CEX (Controled Expansion) |
| Hmotnost strely: | 15 g (231 grains) |
| Oznacení strely / Typ: | SCENAR - OTM (Open Tip Match) |
|---|---|
| Hmotnost strely: | 6,5 g (100 grains) |
| Ráže střely: | 6.5 mm (.264) |
| Oznacení strely / Typ: | NATURALIS - CEX (Controled Expansion) |
|---|---|
| Hmotnost strely: | 5,8 g (90 grains) |
| Ráže střely: | 6 mm (.243) |
| Hmotnost strely: | 6,5 g (100 grains) |
|---|---|
| Oznacení strely / Typ: | CUTTING EDGE - OTCE (Open Tip Cutting Edge) |
| Ráže střely: | 7,62 mm (.308) |
| Ráže střely: | 8,61 (.338) |
|---|---|
| Oznacení strely / Typ: | SCENAR - OTM (Open Tip Match) |
| Hmotnost strely: | 19,44 g (300 grains) |
| Hmotnost strely: | 5 g (77 grains) |
|---|---|
| Oznacení strely / Typ: | SCENAR-L (OTM) |
| Ráže střely: | 5.69 mm (.224) |
| Ráže střely: | 7,62 mm (.308) |
|---|---|
| Oznacení strely / Typ: | FMJ (Full Metal Jacket) |
| Hmotnost strely: | 8 g (123 grains) |
| Oznacení strely / Typ: | NATURALIS - CEX (Controled Expansion) |
|---|---|
| Hmotnost strely: | 16,2 g (250 grains) |
| Ráže střely: | 9.3 mm (.366) |
| Oznacení strely / Typ: | SCENAR - OTM (Open Tip Match) |
|---|---|
| Hmotnost strely: | 9,7 g (150 grains) |
| Ráže střely: | 7 mm (.284) |
| Ráže střely: | 7,62 mm (.308) |
|---|---|
| Oznacení strely / Typ: | FMJBT (Full Metal Jacket Boat Tail) |
| Hmotnost strely: | 12 g (185 grains) |