Odpovědné údaje nejsou k dispozici.
Samonabíjecí pistole Pardini GT45 pracuje na osvědčeném principu uzamčeného závěru do bloku výhozného okénka. Tento model v ráži .45 ACP vyniká špičkovým dílenským zpracováním, kde je rám ze speciální vysokopevnostní lehké slitiny spárován se závěrem vyrobeným ze speciální oceli v černém provedení.
Jedná se o jednočinnou pistoli (Single Action) s plně nastavitelným spoušťovým mechanismem, který umožňuje střelci precizní vyladění chodu pro dosažení špičkových výsledků. Pistole se vyznačuje vynikající ergonomií, oboustranným vypouštěním zásobníku a vysokou kapacitou, která je v této ráži nadstandardní.
Pro přesnou střelbu je zbraň osazena mikrometricky nastavitelným hledím. Bezpečnost při manipulaci zajišťuje kombinace spoušťové a mechanické pojistky. Součástí balení je bohaté příslušenství pro údržbu a seřízení zbraně.
| Technická specifikace Pardini GT45 5" | |
|---|---|
| Ráže | .45 ACP |
| Délka hlavně | 5" / 127 mm |
| Rozměry (DxVxŠ) | 228 x 135 x 44 mm |
| Hmotnost | 1020 g |
| Kapacita zásobníků | 17 a 13 nábojů (v balení) |
| Spoušťový systém | Single Action (plně stavitelný) |
| Rádius hledí | 179 mm |
| Mířidla | Mikrometricky stavitelné hledí |
Obsah balení: Plastový kufřík, pistole, 2x zásobník (17 ran a 13 ran), sada nářadí pro seřízení a čištění, originální a český návod.
| Ráže: | 22 Long Rifle |
|---|---|
| Délka hlavně: | 4,7" |
Naši poradci a znalci sortimentu zbraní jsou připraveni odpovídat na Vaše dotazy (Po–Pá, 8–18 hod).Zeptejte se na co potřebujete, odpovíme co nejdříve.
Texty od zákazníků v poradně odrážejí výhradně názory a stanoviska zákazníků. Společnost CB SERVIS CENTRUM s.r.o. texty zákazníků předem neschvaluje ani neověřuje.
Zatím zde nejsou žádné dotazy. Buďte první, kdo se zeptá!