Odpovědné údaje nejsou k dispozici.
Revolverové náboje Magtech 38 Special s olověnou střelou s plochou špičkou LFN L-FLAT (Lead Round Nose Flat) o hmotnosti 10,24 gramů / 158 grainů nabízejí střelcům vysoce výkonné náboje pro cvičnou střelbu na terč.
Romantické časy „Divokého západu“ mužete znovu zažít.
Kovbojské akční střílení umožňují náboje Magtech „Cowboy Action Loads“, které jsou navrženy pro bezproblémové střílení z revolveru s jednočinnou spouští a z pušek s pákovým závěrem.
Úsťová rychlost nábojů Magtech 38 Special (38L) je 244 m/s a úsťová energie 305 J.
Civilní střelivo Magtech pro ruční palné zbraně je špickové kvality, stabilních výkonů a za rozumnou cenu.
| 38L | rychlost (m/s) | energie (j) | trajektorie (cm) |
| úsťová | 244 | 305 | ----- |
| 50 m | 234 | 279 | - 10,6 |
| 100 m | 224 | 257 | - 65,2 |
| délka testovací hlavně: 10,2-V cm | |||
Balení: 50 ks nábojů
Střelivo kategorie S3.
Od svého vzniku v roce 1990 se Magtech stal jednou z nejúspěšnějších značek střeliva na světě.
Svou pověst si ve světe vybudoval na základě kvality, konzistence a spolehlivosti.
Magtech nabízí širokou škálu výrobku pro všechny potřeby sportovní střelby,sebeobrany a pro taktické a policejní aplikace.
Magtech je členem CBC Global Ammunition, holdingové společnosti pro několik renomovaných značek v odvětví malorážní munice, včetně CBC, Magtech, MEN a Sinterfire, stejně jako New Lachaussée a Fritz Werner – dvou mezinárodně uznávaných společností specializujících se na stroje pro výrobu munice.
| Kód produktu: | MAGT 10005688 |
|---|---|
| Výrobce: | MAGTECH |
| Typ střely: | LFN L-FLAT |
|---|---|
| Ráže: | 38 Special |
| Hmotnost střely gramy / grainy: | 10,24 / 158 |
| Úsťová rychlost (m/s) | 244 |
| Úsťová energie (j) | 305 |
| Délka hlavně: | 2" |
|---|---|
| Ráže: | 38 Special |
| Délka hlavně: | 3" |
|---|---|
| Ráže: | 38 Special |
| Délka hlavně: | 2" |
|---|---|
| Ráže: | 38 Special |
| Délka hlavně: | 2" |
|---|---|
| Ráže: | 38 Special |
| Délka hlavně: | 2" |
|---|---|
| Ráže: | 38 Special |
| Délka hlavně: | 2" |
|---|---|
| Ráže: | 38 Special |
Naši poradci a znalci sortimentu zbraní jsou připraveni odpovídat na Vaše dotazy (Po–Pá, 8–18 hod).Zeptejte se na co potřebujete, odpovíme co nejdříve.
Texty od zákazníků v poradně odrážejí výhradně názory a stanoviska zákazníků. Společnost CB SERVIS CENTRUM s.r.o. texty zákazníků předem neschvaluje ani neověřuje.
Zatím zde nejsou žádné dotazy. Buďte první, kdo se zeptá!