| Značka/ model: | SPHINX |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Šírka (mm): | 24 |
|---|---|
| Výška (mm): | 24 |
| Délka (mm): | 52 |
| Ráže: | 308 Win. |
| Značka/ model: | SPHINX |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Délka (mm): | 83 |
|---|---|
| Značka/ model: | Kaw Valley |
| Montážní rozhraní / závit: | 3-Lug, 1/2"x36 |
|---|---|
| Pro ráže do: | 9 mm |
| Šírka (mm): | 36 |
|---|---|
| Výška (mm): | 36 |
| Délka (mm): | 108 |
| Ráže: | 9 mm Luger |
| Montážní rozhraní / závit: | 1/2"x28 UNEF, 1/2"x36 |
|---|---|
| Pro ráže do: | 9 mm |
| Šírka (mm): | 24 |
|---|---|
| Výška (mm): | 24 |
| Délka (mm): | 53 |
| Ráže: | 9 mm Luger |
| Šírka (mm): | 35 |
|---|---|
| Výška (mm): | 35 |
| Délka (mm): | 108 |
| Materiál: | AL 6061 |
| Ráže: | 9 mm Luger |
| Šírka (mm): | 24 |
|---|---|
| Výška (mm): | 24 |
| Délka (mm): | 53 |
| Ráže: | 223 Rem. |
| Montážní rozhraní / závit: | 3-Lug, 1/2"x28 UNEF |
|---|---|
| Pro ráže do: | 9 mm |
| Šírka (mm): | 31 |
|---|---|
| Výška (mm): | 31 |
| Délka (mm): | 108 |
| Materiál: | AL 6061 |
| Ráže: | 9 mm Luger |
| Šírka (mm): | 31 |
|---|---|
| Výška (mm): | 31 |
| Délka (mm): | 108 |
| Ráže: | 9 mm Luger |