Odpovědné údaje nejsou k dispozici.
Vlastnete kus historie palných zbraní od výrobcu nejosvedcenejších palných zbraní na svete.
FN 15® Military Collector Series M4 prináší na trh repliku vojenské pušky vyrobenou podle prísných specifikací spolecnosti FN a americké armády.
Poloautomatická puška je komorována v ráži 5,56x45 mm NATO a má 14,7" hlaven s trvale pripojeným kompenzátorem (celková délka 16”).
Hlaven je protlacovaná se stoupáním vývrtu 1:7 RH a je chromovaná.
Spodní pouzdro s oznacením UID je vybaveno oboustranným prepínacem, stejne jako jeho starší bratr M4A1.
Obsah balení: puška, 1x zásobník 30, zámek spoušte, prední rukojet
| Kód produktu: | FNU 36318 |
|---|---|
| Výrobce: | FN AMERICA |
| Model zbraně: | AR-15 |
|---|---|
| Ráže: | 223 Remington |
| Délka hlavně: | 16" |
| Model zbraně: | AR-15 |
|---|---|
| Ráže: | 223 Remington |
| Délka hlavně: | 18" |
| Kapacita zásobníku (pocet náb.): | 30 |
|---|---|
| Značka/ model: | AR-15 |
| Ráže: | 308 Winchester / 7,62 x 51 mm (NATO) |
| Kapacita zásobníku (pocet náb.): | 30 |
|---|---|
| Značka/ model: | AR-15 |
| Ráže: | 308 Winchester / 7,62 x 51 mm (NATO) |
| Model tlumiče: | DUAL |
|---|---|
| Technologie tlumiče: | Flow-trough (nízkotlaký) |
| Povrchová úprava: | černý Cerakote |
| Montážní rozhraní / závit: | QM2 |
| Pro ráže do: | 308 Win. (7,62x51) |
| Model tlumiče: | DUAL |
|---|---|
| Technologie tlumiče: | Flow-trough (nízkotlaký) |
| Povrchová úprava: | černý Cerakote |
| Montážní rozhraní / závit: | QM2 |
| Pro ráže do: | 223 Rem. (5,56x45) |
| Typ střely: | FMJ |
|---|---|
| Hmotnost střely gramy / grainy: | 3,56 / 55 |
| Ráže: | 223 Remington |
Naši poradci a znalci sortimentu zbraní jsou připraveni odpovídat na Vaše dotazy (Po–Pá, 8–18 hod).Zeptejte se na co potřebujete, odpovíme co nejdříve.
Texty od zákazníků v poradně odrážejí výhradně názory a stanoviska zákazníků. Společnost CB SERVIS CENTRUM s.r.o. texty zákazníků předem neschvaluje ani neověřuje.
Zatím zde nejsou žádné dotazy. Buďte první, kdo se zeptá!