| Značka/ model: | Pardini |
|---|---|
| Ráže: | 22 Long Rifle |
| Značka/ model: | SPHINX |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Walther P99 |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Délka (mm): | 87 |
|---|---|
| Výška (mm): | 42 |
| Šírka (mm): | 16 |
| Značka/ model: | Walther P99 |
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Pardini |
|---|---|
| Ráže: | 22 Long Rifle |
| Značka/ model: | Walther PPQ M1 (Classic) |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Délka (mm): | 97 |
|---|---|
| Výška (mm): | 26 |
| Šírka (mm): | 17 |
| Značka/ model: | Walther PPQ M1 (Classic) |
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Walther PK380 |
|---|---|
| Ráže: | 9mm Browning / 380 ACP |
| Značka/ model: | Walther P99 |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Walther PPK/PP |
|---|---|
| Ráže: | 22 Long Rifle |
| Značka/ model: | SPHINX |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Walther P22 Q/QD |
|---|---|
| Ráže: | 22 Long Rifle |
| Značka/ model: | SPHINX |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Walther P38 |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Pardini |
|---|---|
| Ráže: | 22 Long Rifle |
| Značka/ model: | Walther P99 |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Pardini SP a TR20 |
|---|
| Délka (mm): | 65 |
|---|---|
| Výška (mm): | 13 |
| Šírka (mm): | 13 |
| Značka/ model: | Walther PPS M2 |
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Walther P22 Q/QD |
|---|---|
| Ráže: | 22 Long Rifle |
| Značka/ model: | Walther P99, PPQ, PDP |
|---|
| Šírka (mm): | 10 |
|---|---|
| Výška (mm): | 5 |
| Délka (mm): | 62 |
| Značka/ model: | Walther PPQ M2 / Q4 / Q5 |
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Walther PPS M2 |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Délka (mm): | 68 |
|---|---|
| Výška (mm): | 9 |
| Šírka (mm): | 9 |
| Značka/ model: | Walther CCP |
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Walther Q5 MATCH SF |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Pardini SP a TR20 |
|---|---|
| Ráže: | 22 Long Rifle |
| Značka/ model: | Walther PPQ M2 / Q4 / Q5 |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Hämmerli 280 |
|---|
| Značka/ model: | Walther Q5 MATCH SF |
|---|---|
| Délka (mm): | 64 |
| Šírka (mm): | 39 |
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Šírka (mm): | 21 |
|---|---|
| Výška (mm): | 8 |
| Délka (mm): | 50 |
| Značka/ model: | Walther Q4 / Q5 |
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Pardini |
|---|---|
| Ráže: | 22 Long Rifle |
| Značka/ model: | Walther P22 Q/QD |
|---|---|
| Ráže: | 22 Long Rifle |
| Značka/ model: | Walther P99 |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Walther PPQ M2 / Q4 / Q5 |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Walther P22 Q/QD |
|---|---|
| Ráže: | 22 Long Rifle |
| Délka (mm): | 75 |
|---|---|
| Výška (mm): | 16 |
| Šírka (mm): | 9 |
| Značka/ model: | Walther P99 |
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Pardini SP |
|---|---|
| Ráže: | 22 Long Rifle |
| Značka/ model: | Walther P99/P99AS/PPQ |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |
| Značka/ model: | Walther P99 QA |
|---|---|
| Ráže: | 9 mm Luger / 9x19 |